نوری همدانی: مراجع از گرانی و تحت‌فشار بودن مردم نگران هستند

منبع: فرارو

14

1400/8/3

15:13


نوری همدانی گفت: باید به این مردم فداکار که در ۸ سال دفاع مقدس فداکاری کردند توجه کرد و اسباب آسایش و رفاه نسبی آن‌ها را فراهم کنید.

نوری همدانی: مراجع از گرانی و تحت‌فشار بودن مردم نگران هستند

مرجع تقلید شیعیان گفت: متأسفانه امروز مردم از گرانی در رنج و فشار هستند و این موضوع سبب نگرانی و ناراحتی مراجع و علما شده است.

به گزارش تسنیم، نوری همدانی مرجع تقلید شیعیان ظهر امروز در دیدار علیرضا قاسمی فرزاد استاندار همدان که در دفتر معظم‌له برگزار شد، اظهار داشت: یکی از نعمت‌های بزرگ الهی توفیق خدمت به مردم است که از اهمیت زیادی برخوردار است.

وی با بیان اینکه توجه به مردم به‌عنوان ستون دین ضرورت دارد، افزود: متأسفانه امروز مردم از گرانی در رنج و فشار هستند و این موضوع سبب نگرانی و ناراحتی مراجع و علما شده است.

نوری همدانی تأکید کرد: باید به این مردم فداکار که در ۸ سال دفاع مقدس فداکاری کردند توجه کرد و اسباب آسایش و رفاه نسبی آن‌ها را فراهم کنید.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه با اشاره به اهمیت خدمت‌رسانی به مردم متذکر شد: شغل مسئولین یک امانتی است که به آن‌ها سپرده شده است و آن‌ها در برابر میلیون‌ها انسان مسئولیت دارند.

نوری همدانی ادامه داد: هر شخصی هر مسئولیتی که به‌عهده دارد باید به کار خود نه از جنبه امرارمعاش، بلکه از جنبه خدمت به مردم نگاه کند.

وی شناخت وظیفه و مسئولیت‌پذیری و نیز شناخت دشمنان اسلام و انقلاب را موضوع مهمی دانست و خاطرنشان کرد: دشمنان انقلاب با تمام امکانات علیه نظام جمهوری اسلامی دست‌به‌کار شدند و هرگز دست از دشمنی و فتنه‌انگیزی علیه انقلاب و ملت رشید ایران برنداشتند.

مطالب مشابه