آخرین فرصت کومان در بارسلونا مشخص شد

منبع: ورزش 3

6

1400/8/3

15:19


مدیران باشگاه بارسلونا تا پایان دور گروهی لیگ قهرمانان به سرمربی خود رونالد کومان فرصت داده اند.

آخرین فرصت کومان در بارسلونا مشخص شد

به گزارش "ورزش سه"، رونالد کومان تقریبا از همان روزی که وارد دفتر کار خود در استادیوم نوکمپ شد تحت فشار زیادی قرار داشت و حالا او احتمالا در حال سپری کردن بدترین روزهای دوران مربیگری خود است. پس از شکست ناامید کننده روز گذشته در خانه برابر رئال مادرید، هواداران بارسلونا خواهان اخراج رونالد کومان شده و حتی دیروز هنگام خروج او از استادیوم به سمت این سرمربی هلندی حمله ور شدند.

 

اما رادیو کاتالونیا ساعتی قبل مدعی شد فعلا برنامه ای برای اخراج کومان در دستور کار مدیران بارسلونا قرار ندارد. به نظر می رسد خوان لاپورتا، رئیس باشگاه بقیه این سال میلادی را نیز به کومان فرصت داده است تا خودش را ثابت کند. در واقع عملکرد بارسلونا در لیگ قهرمانان تعیین کننده سرنوشت کومان خواهد بود و اگر این تیم از مرحله گروهی به عنوان تیم اول یا دوم صعود نکند، این سرمربی باتجربه برکنار خواهد شد.

 

آخرین فرصت کومان در بارسلونا مشخص شد

 

پس از پیروزی هفته گذشته مقابل دینامو کیف، بارسلونا با تنها یک امتیاز اختلاف نسبت به بنفیکا به رده سوم گروه صعود کرد. بایرن مونیخ پس از سه بازی اول با 9 امتیاز در صدر جدول قرار داشته و به نظر می رسد رتبه اول گروه را از آن خود خواهد کرد. بنابراین بارسا و بنفیکا برای رتبه دوم مبارزه خواهند کرد و نتیجه این نبرد می تواند برای آینده کومان بسیار مهم باشد.

 

بارسلونا هفته بعد ابتدا باید خارج از خانه به مصاف دینامو کیف رفته، سپس در نوکمپ از بنفیکا میزبانی کند و در خارج از خانه مقابل بایرن مونیخ و در تاریخ هشت دسامبر آخرین بازی خود را انجام دهد. اگر بارسلونا موفق به کسب مجوز صعود در دور برگشت شود رونالد کومان بعد از هشت دسامبر نیز به کار خود ادامه می دهد و اگرنه، شاهد برکناری او خواهیم بود.

مطالب مشابه