علی علیزاده: ما هم خواهان گرفتن تبلیغات محیطی هستیم

منبع: طرفداری

46

1400/8/3

15:26


علی علیزاده: ما هم خواهان گرفتن تبلیغات محیطی هستیم

علی علیزاده در خصوص وضعیت باشگاه مس رفسنجان صحبت هایی را بیان کرده است

باشگاه مس رفسنجان خواهان واگذاری تبلیغات محیطی شد.

به گزارش طرفداری، علی علیزاده در مورد عدم حضور تیم فوتبال شهرخودرو در بازی هفته دوم مقابل تیم مس در رفسنجان و سرنوشت این دیدار به میزان گفت:

باید دید قانون در مورد نتیجه این بازی چه می‌گوید. آیا این انصاف است که بازی در زمان دیگری برگزار شود؟ قانون می‌گوید وقتی تیمی در یک بازی حاضر نشود باید نتیجه سه بر صفر به نفع حریف اعلام شود. مشکل از باشگاه ما و یا عوامل برگزار کننده مسابقه نبوده است؛ بلکه از سوی باشگاه شهر خودرو رخ داد.

وی ادامه داد:

جالب است که بازیکنان تیم حریف اعتصاب کرده بودند، اما یکی از اعضای این باشگاه هم در زمین مسابقه حاضر نشد. مگر مسئولان یا مربیان هم اعتصاب کرده بودند؟ چرا با ۸ بازیکن در زمین حاضر نشدند؟ این تیم ۲۲ بازیکن دارد. آیا همه ۲۲ بازیکن اعتصاب کرده بودند؟ با همان‌هایی که اعتصاب نکرده بودند، می‌آمدند. قانون به صراحت می‌گوید تیمی که در زمین حاضر نشود سه بر صفر بازنده است. قانون کاملاً مشخص است و کمیته انضباطی یکی دو روزه رأی را در این خصوص صادر می‌کند.

معاون ورزشی باشگاه مس با اشاره به درخواست اصولی برای به تعویق انداختن این مسابقه گفت:

به صرف این که فردی بیاید و بگوید بازی را به تعویق بیندازید چنین شرایط مشخصی را نمی‌توانند دستخوش تغییر کنند. من هم می‌توانم خیلی ادعا‌ها کنم، آیا منطقی است؟ مگر می‌شود عضو هیئت رئیسه قانون را نقض کند؟ چه کسانی این افراد را در هیئت رئیسه گذاشتند؟ امثال ما شما را به این سمت رساندند. باید قانون را اجرا کنید و نمی‌توانید لابی کنید. مشکل این تیم برای امروز نیست و چند روز قبل از بازی شکل گرفت. چرا آن زمان اقدم نکرده و مشکل را حل نکردند. حالا می‌خواهند سر یک تیم دیگر را ببرند.

علیزاده با اشاره به تغییر چمن مصنوعی ورزشگاه اختصاصی‌شان به چمن طبیعی تصریح کرد:

ما دو ماه و نیم از وقتمان را برای آماده سازی ورزشگاه گذاشتیم. واقعا سختی کشیدیم و تلاش زیادی کردیم تا این ورزشگاه شرایط میزبانی مورد تایید سازمان لیگ را پیدا کند. ما جزو ورزشگاه‌های خوب ایران هستیم. همه آن‌هایی که باید این ورزشگاه را تایید کنند از این استادیوم تعریف کردند. من در خیلی از ورزشگاه‌ها بازی کردم و به جرات می‌گویم جزو ۵ ورزشگاه برتر ایرانیم.

وی با اشاره به موضوع تبلیغات محیطی که این روز‌ها مورد توجه بسیاری از باشگاه‌های لیگ برتری قرار گرفته تاکید کرد:

باشگاه مس رفسنجان هم حتما برای کسب مجوز تبلغات محیطی با سازمان لیگ مکاتبه خواهد کرد. ما با مدیریت در حال مذاکره هستیم و به زودی در این خصوص اقدام می‌کنیم. با توجه به این که ما استان خودمان را بیشتر از سایرین می‌شناسیم راحت‌تر می‌توانیم تبلیغات محیطی بگیریم و راحت‌تر درآمدزایی کنیم.

معاون ورزشی باشگاه مس ادامه داد:

آیا این بلیغات محیطی بین همه باشگاه‌ها یکسان تقسیم می‌شود؟ طیبیعی است که تیم‌هایی مثل استقلال، پرسپولیس و سپاهان که تماشاچی بیشتری دارند تبلغات بیشتری داشته باشند. در نتیجه تبلیغاتی که هر باشگاه برای خود می‌گیرد می‌تواند پر درآمد‌تر باشد و باشگاه‌ها می‌توانند بخش زیادی از هزینه‌های خود را به این شکل تامین کنند. با این کار بدهی‌ها تامین شده و بسیاری مشکلات مالی حل می‌شود. از این رو لازم است در مجمع در این مورد بحث شده و تصمیم نهایی گرفته شود.

علیزاده خواهان نشست مشترک تصمیم گیرندگان این موضوع با باشگاه‌ها شد و گفت:

امیدوارم تصمیمی گرفته شود که فوتبال ایران ضرر نکند؛ لازم است این ۱۶ تیم بهترین تصمیم را بگیرند. به وضعیت لیگ در همین ابتدای فصل نگاه کنید؛ چرا پنجره بسیاری از تیم‌ها بسته شده است؟ بدهی‌های زیاد و درآمدزایی صفر نتیجه این وضع است. از طرفی نباید در این خصوص کوته بین باشیم. باید یک همدلی و اتحاد خوب ایجاد شود. نه این که یک نامه بزنیم و برویم دنبال کارمان، باید پیگیری کنیم.

وی با اشاره به این که باشگاه‌ها به درآمدزایی نیاز دارند افزود:

مدیران باشگاه‌ها با هم در حضور نماینده‌ای از سازمان لیگ مشورت کنند و تبادل نظر کرده و باشگاه‌ها و فوتبال ایران را به منفعت برسانند. ما با سازمان لیگ خصومت نداریم آن‌ها در کنار ما هستند و مشکلی با هم نداریم. آن‌ها هم افراد خوبی هستند و می‌خواهند فوتبال پیشرفت کند. اگر این واگذاری صورت گیرد دردسر سازمان لیگ هم کمتر است و این قدر بدهی روی دست باشگاه‌ها نمی‌ماند. از طرفی اینقدر آبرویمان در دادگاه‌های بین‌المللی نمی‌رود. از این رو باشگاه مس هم در کنار همه باشگاه در این خصوص مذاکره می‌کند و امیدواریم به راه حل خوبی برسیم.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو