باشگاه اینتر از داور مسابقه در مورد پنالتی یوونتوس توضیح خواست

منبع: طرفداری

18

1400/8/3

15:41


باشگاه اینتر از داور مسابقه در مورد پنالتی یوونتوس توضیح خواست

برگزاری دربی ایتالیا بدون حاشیه و جنجال غیرممکن است.

مطابق انتظار دیدار اینتر و یوونتوس در هفته نهم سری آ با جنجال و حواشی زیادی همراه شد. این بازی با تساوی 1-1 به پایان رسید. در دقایق پایانی، مائوریتزیو ماریانی داور مسابقه ابتدا برخورد در محوطه جریمه اینتر را خطا تشخیص نداد اما در ادامه با دخالت VAR، خطای پنالتی برای یوونتوس اعلام شد و پائولو دیبالا گلزنی کرد.

سیمونه اینزاگی به دلیل اعتراض به تصمیم داور از کنار زمین اخراج شد. از نظر سرمربی اینتر، داور در چند قدمی صحنه، این برخورد را پنالتی تشخیص نداد بنابراین دلیلی نداشت با دخالت VAR، پنالتی به ضرر اینتر اعلام شود. به نقل از گاتزتا دلو اسپورت؛ درگیری های لفظی میان اینتری ها و ماریانی در رختکن نیز ادامه داشت. مسئولان اینتر از داور مسابقه توضیح شفافی در مورد پنالتی یوونتوس خواستند اما او طبق قوانین از بحث با طرفین مسابقه خودداری کرد و از اینتری ها خواست دلایل این تصمیم را در گزارش او که برای سازمان لیگ سری آ ارسال می کند، جستجو کنند.

گفتنی است ساعتی قبل از دربی ایتالیا، آنگیسا در جریان دیدار رم و ناپولی در صحنه ای تقریبا مشابه با ماتیاس وینیا برخورد کرد اما داور و کمک داور ویدیویی به خطای پنالتی اعتقاد نداشتند. اینتری ها از این تنوع زیاد در تصمیمات داوری شاکی هستند.

مطالب مشابه