پیولی: برای صحبت از فتح اسکودتو زود است

منبع: ورزش 3

15

1400/8/3

16:05


استفانو پیولی، سرمربی باتجربه و ایتالیایی میلان مدعی شد هواداران باید به این تیم و بازیکنان روسونری افتخار کنند.

پیولی: برای صحبت از فتح اسکودتو زود است

به گزارش "ورزش سه"، تساوی ناپولی مقابل رم باعث شد حالا میلان تنها با تفاضل گل کمتر نسبت به ناپولی در رده دوم جدول قرار بگیرد. روسونری در چهار بازی اخیر خود در سری آ هفت گل دریافت کرده است و در این فصل تنها سه بار دروازه خود را بسته نگه داشته است. در آستانه دیدار مقابل تورینو، استفانو پیولی ابراز امیدواری کرد این مشکل به زودی برطرف شود.

 

استفانو پیولی گفت: "استحکام بخش دفاعی موضوعی است که باید آن را بهبود بخشیده و باید از نظر تاکتیکی بیشتر مراقب دروازه باشیم. حتی اگر همیشه بتوانیم یک گل بیشتر از حریف به ثمر برسانیم، باید با فشردگی بیشتری در دیدار فردا شب هدف تیم ما باشد.

 

پیولی: برای صحبت از فتح اسکودتو زود است

 

احتمال فتح اسکودتو؟ برای حرف زدن در رابطه با این موارد خیلی زود است. 9 بازی انجام شده و این هیچ چیزی نیست، اما هواداران باید از عملکرد تیم خوشحال بوده و به این بازیکنان افتخار می کنند. حالا باید به بازی فردا و سپس دیدار بعدی خود فکر کنیم.

 

در ایتالیا حریفان قدرتمندی مانند تورینو وجود دارد. ما هر روز تلاش می کنیم تا همیشه بهتر عمل کرده و به روند رو به رشد خود ادامه دهیم. ما تیمی بالغ هستیم و البته باید در طول بازی با مشکلات روبرو شویم. سپس بدون اینکه روی نتیجه متمرکز شویم، عملکرد را به خوبی ارزیابی می کنیم.

 

تقویم بازی های میلان تا دسامبر سخت خواهد بود و نبرد با تیم هایی مانند تورینو نیز کار دشواری است. آنها تیمی قوی بوده و عملکرد خوبی از خود ارائه می دهند. حالا خیلی زود است که بگوییم در یک دوراهی تعیین کننده قرار داریم. هر بازی سه امتیاز دارد، اما هنگام روبارویی مستقیم با تیم های مدعی عنوان ممکن است امتیازاتی نیز از دست بدهیم. من متقاعد شده ام که هر تیمی بیشترین امتیاز را در مقابل مدعیان دیگر کسب کند، قهرمان خواهد شد. ما به تداوم بیشتر و کاهش اشتباهات نیاز داریم.  ما از این ویژگی برخورداریم که حتی در شرایط سخت نیز سه امتیاز را کسب کنیم."

مطالب مشابه