تبیین بدهی ها و کسری بودجه آمریکا در شبکه پنج سیما

منبع: حوزه

15

1400/8/3

16:24


حوزه/ برنامه "شب بخیر آمریکا" امشب دوشنبه ۳ آبان ماه ساعت ۲۲ به تبیین و تحلیل علل رشد عجیب بدهی ها خارجی آمریکا در سالهای اخیر می پردازد.

تبیین بدهی ها و کسری بودجه آمریکا در شبکه پنج سیما

به گزارش خبرگزاری حوزه، "شب بخیر آمریکا" امشب میزبان دکتر محمدرضا رنجبرفلاح استاد اقتصاد دانشگاه خواهد بود تا در خصوص علل  افزایش بدهی ها و کسری بودجه آمریکا گفتگو نماید. 


"شب بخیر آمریکا"  در هر برنامه یکی از موضوعاتی که نشانگر قدرت رو به افول امریکاست را به تصویر می کشد. برای مثال وقتی از حقوق نقض شده اقلیتها در امریکا بحث می شود، این برنامه با تهیه گزارش های مستند، گفت و گوبا  کارشناسان حاضر در برنامه، مهمانان اینترنتی، این موضوع مهم را تبیین و تحلیل می کند و مصادیق آن را برای مخاطبان تشریح خواهد کرد. 


برنامه گفتگو محور"شب بخیر آمریکا" با بخش های متنوعی نظیر موشن گرافی موضوع و محورها، گفت وگو با کارشناسان داخل استودیو، ارتباط اینترنتی در بستر فضای مجازی با کارشناسان خارجی قصد دارد، موضوع های مطرح شده در برنامه را برای مخاطبان تبیین و تحلیل کند. 


برنامه "شب بخیر آمریکا "کاری از گروه اقتصاد شبکه پنج سیماست که در۲۶ قسمت ۴۰ دقیقه ای به تهیه کنندگی دکتر اصغر بالسینی و با اجرا و کارشناسی دکتر مراد عنادی  تهیه و تولید می شود.

مطالب مشابه