موراتی: داوران بازی های بولونیا - میلان و اینتر - یوونتوس را خراب کردند

منبع: طرفداری

21

1400/8/3

16:27


موراتی: داوران بازی های بولونیا - میلان و اینتر - یوونتوس را خراب کردند

مالک سابق اینتر به انتقاد از داوری های هفته نهم سری آ پرداخت.

دیدار اینتر و یوونتوس در هفته نهم سری آ با جنجال و حواشی زیادی همراه شد. این بازی با تساوی 1-1 به پایان رسید. در دقایق پایانی، مائوریتزیو ماریانی داور مسابقه ابتدا برخورد در محوطه جریمه اینتر را خطا تشخیص نداد اما در ادامه با دخالت VAR، خطای پنالتی برای یوونتوس اعلام شد.

به نقل از sempreinter؛ ماسیمو موراتی در این مورد گفت:

نمی دانم آن صحنه پنالتی بود یا خیر اما از نگاه هواداران -نه فقط هواداران اینتر بلکه همه هواداران در سطح جهان- پس از ایجاد جنجال و توقف 7 دقیقه ای، داور بازی را خراب کرد. شاید اگر بازی اینتر با تیم دیگری بود، هواداران از نظر احساسی می توانستند بهتر با این شرایط کنار بیایند.

شب گذشته بازی میلان مقابل بولونیا را دیدم. داور آن بازی را هم خراب کرد. دو خطا از سوی بازیکنان بولونیا و دو اخراج مستقیم. نمی گویم تصمیم داور اشتباه بود اما او مسابقه را خراب کرد چون بازی با 2 بازیکن کمتر، شرایط را به طور کلی تغییر می دهد و داور باید این موضوع را در نظر می گرفت. 

دقیقا دیدار اینتر و یوونتوس نیز با آن پنالتی به همین شکل از سوی داور خراب شد و روند مسابقه را عوض کرد. اینکه پنالتی بود یا خیر، بحث دیگری است. صحنه آهسته را ندیدم و البته نمی خواهم ببینم. به نظرم آن برخورد آنقدر جدی نبود که نیازی به دخالت VAR باشد یا داور را مجبور به بازبینی صحنه کند. واقعا باید فکری شود چون با این روش، شاهد انبوهی از پنالتی در بازی ها هستیم.

موراتی در ادامه افزود:

اینتر نسبت به فصل گذشته کاملا متفاوت شده است. سبک بازی تیم را دوست دارم اما هنوز خودباوری فصل گذشته در تیم دیده نمی شود. اینتر از تمام ابزار لازم برای تکرار قهرمانی در اسکودتو برخوردار است.

مطالب مشابه