سولسشر روی نیمکت یونایتد ماندنی شد؟ (عکس)

منبع: ورزش 3

45

1400/8/3

16:37


برخی اخبار حاکی از احتمال ابقای اوله گونار سولسشر روی نیمکت منچستریونایتد تا دو هفته آینده است.

سولسشر روی نیمکت یونایتد ماندنی شد؟ (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، بعد از شکست سنگین و تحقیرآمیز با پنج گل مقابل لیورپول در استادیوم اولدترافورد، اخبار حاکی از احتمال اخراج اوله گونار سولسشر از منچستریونایتد بوده و هوادران ناراضی این تیم لحظه به لحظه اخبار را مرور می کنند، اما ممکن است مدیران یونایتد فعلا تصمیمی مبنی بر برکناری این سرمربی نروژی نداشته باشند.

 

سولسشر روی نیمکت یونایتد ماندنی شد؟ (عکس)

 

انتشار مطلبی در وب سایت رسمی منچستریونایتد در روز دوشنبه نشان می دهد که در حال حاضر برنامه ای برای برکناری اوله گونار سولسشر وجود ندارد. درست کمی قبل از ساعت 11 صبح امروز، مطلبی با عنوان "برنامه اوله برای سه نبرد بعدی یونایتد" در سایت رسمی منچستریونایتد منتشر شده است. متن این خبر به دیدار با تاتنهام در روز شنبه آتی، دیدار با لیگ قهرمانان اروپا مقابل آتالانتا در سه شنبه آینده و دربی خانگی مقابل منچسترسیتی در تاریخ شش نوامبر اشاره دارد.

 

البته نشریه گاردین مدعی شد جوئل گلیرز در حال حاضر در فلوریدا اقامت دارد و با توجه به اختلاف زمانی پنج ساعته بین شهر منچستر و فلوریدا، جلسه در خصوص تصمیم گیری برای آینده اوله گونار سولسشر دیرتر برگزار خواهد شد. در واقع اگر هم قرار به اخذ تصمیم جدیدی باشد، این خبر در ساعات پایانی امروز منتشر می شود و در این ساعات نباید منتظر اخبار خاصی در مورد آینده نیمکت منچستریونایتد باشیم. همچنین فابریتزیو رومانو، خبرنگار مشهور ایتالیایی نیز ساعتی قبل تاکید کرد علیرغم بروز شایعات، هنوز مذاکره ای رسمی با گزینه هایی چون آنتونیو کونته و زین الدین زیدان انجام نشده و تمام حرف و حدیث ها فعلا غیررسمی بوده است.

 

سولسشر روی نیمکت یونایتد ماندنی شد؟ (عکس)

مطالب مشابه