دختر ایرانی می‌خواهد در لیگ قهرمانان اروپا بازی کند

منبع: فرارو

13

1400/8/3

16:46


مدافع ملی‌پوشان تیم فوتبال سپاهان پرده از یک پیشنهاد اروپایی برای حضور در لیگ قهرمانان اروپا برداشت، انتقالی که به دلایلی نافرجام ماند.

دختر ایرانی می‌خواهد در لیگ قهرمانان اروپا بازی کند

حدود ۵ ماه قبل بود که پیش‌نویس رسمی از قرارداد برای مدافع تیم فوتبال زنان سپاهان ارسال شد تا میترا نظری به جمع بازیکنان تیم نایکی گرجستان اضافه شود؛ تیمی که قرار بود در رقابت‌های پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا حضور پیدا کند و در راستای تقویت خود به دنبال جذب مدافع ایرانی بود.

نظری تجربه قهرمانی در لیگ برتر را با لباس تیم آینده‌سازان اصفهان دارد و در سالیان گذشته در قلب خط دفاعی سپاهان عملکرد کم‌نوسانی را از خود نشان داده و در آستانه ۳۰ سالگی این مدافع شهرکردی فوتبال ایران در آستانه لژیونر شدن قرار داشته است.

میترا نظری درباره پیشنهاد ارائه شده از سوی باشگاه گرجستانی گفت: تلاش زیادی صورت گرفت تا بتوانم لژیونر شوم، اما متاسفانه نشد؛ بعد از سال‌ها بازی در لیگ ایران به دنبال یک چالش جدید بودم و امضای قرارداد با باشگاه نایکی گرجستان می‌توانست این فرصت را در اختیار من قرار بدهد. بویژه که این تیم در لیگ قهرمانان اروپا بود و می‌توانستم اولین زن ایرانی شوم که در این تورنمنت به میدان می‌رود.

وی افزود: دعوت‌نامه رسمی، پیش‌نویس قرارداد و ITC به باشگاه سپاهان ارسال شد اما واقعیت این است که مشکلات کرونایی و صدور ویزا برای کشور گرجستان باعث شد تا این فرصت را از دست بدهم.

نظری درباره تیم سال جدید خود گفت: همچنان با افتخار در تیم سپاهان هستم، در دو اردوی تیم ملی در ماه‌های گذشته حضور داشتم و فعلا تمرینات تیم سپاهان به دلیل تعویق لیگ تعطیل شده است اما با این‌حال در فصل جدید هم در خدمت طلایی‌پوشان اصفهان هستم و امیدوارم بتوانیم زیرنظر خانم بیان محمودی به موفقیت در لیگ برتر برسیم و عنوان قهرمانی را به دست آوریم.

مطالب مشابه