زنوزی: تراکتور پرهوادارترین تیم آسیاست

منبع: ورزش 3

8

1400/8/3

16:53


زنوزی: تراکتور را با هیچ تیمی مقایسه نکنید!

زنوزی: تراکتور پرهوادارترین تیم آسیاست

به گزارش "ورزش سه"، محمدرضا زنوزی ظهر امروز و در حالی که خبرنگاران میدانی در مقابل ساختمان سازمان لیگ حضور داشتند، در این محل حضور یافت و به سرعت وارد این ساختمان شد تا جلسه ای را پیرامون تبلیغات محیطی با مسئولان سازمان لیگ برگزار کند.

 

مالک باشگاه تراکتور پس از خروج گفتگویی نسبتا طولانی را با خبرنگاران انجام داد و به سوالات مختلف آنها درباره این جلسه و همچنین وضعیت باشگاه تراکتور پاسخ داد. او در بخشی از صحبتهایش همچنین از علی خطیر و هوشنگ نصیرزاده عذرخواهی کرد تا نشان دهد رابطه خوبی با این دو پیدا کرده است.

 

نکته جالب از صحبتهای زنوزی جایی بود که یکی از خبرنگاران پرسید آیا حاضر است به فیروز کریمی بابت کار تا پایان قراردادش تامین بدهد؟ زنوزی در این باره گفت که به بهترین مربی دنیا هم تضمین نمی‌دهد اما تلاشش را خواهد کرد تا بهترین شرایط کار فراهم شود.

 

مشروح صحبتهای زنوزی را می‌خوانید:


* با سازمان لیگ به تفاهماتی رسیدیم
زنوزی درباره جلسه با مسئولان سازمان لیگ اظهار داشت: جلسه ما در مورد تبلیغات محیطی‌ بود، به تفاهماتی رسیدیم و انشاالله تا یکی دو هفته آینده به نتیجه می‌رسیم. یک سری پیشنهادات داده شد. هنوز مشخص نیست چه مسائلی را بپذیرند و چه مسائلی را نپذیرند. اگر لازم باشد آقای قنبرزاده و آقای بهاروند توضیح می‌دهند. بحث‌ های متفاوتی انجام شد که باید ببینیم در روزهای آینده چه اتفاقاتی رخ می‌دهند.

 

* پنجره تراکتور بسته نبود
او در مورد باز شدن پنجره نقل و انتقالات تراکتور گفت: در مورد پنجره که خدا را شکر باز شد‌. البه ما وقتی وقتی می‌گوییم پنجره بسته است که این مدت زمان نقل و انتقالات تمام شده باشد و در واقع پنجره ما بسته نبود. ما پول میمبلا را به پرو زده بودیم و دو هفته طول کشید تا به به حساب این بازیکن برسد ولی ما بازیکن ها را جذب کرده بودیم و پنجره هم در صورتی می‌گویند بسته است که نقل و انتقالات تمام شود. هنوز بیست روز از نقل و انتقالات مانده و پس نمی‌شود گفت پنجره تراکتور بسته بوده. پنجره تراکتور هیچوقت بسته نمی‌شود.

 

* یکی دو طلبکار دیگر داریم
وی درباره با اشاره با سنگین بودن بدهی ها گفت: اشتباهاتی در باشگاه در یکی دو سال اخیر اتفاق افتاده بود و این اشتباهات در قراردادها اعث شده بود این اتفاق بیفتد و تراکتور مجبور به پرداخت این بدهی سنگین شود و این اتفاق افتاد و یکی دو بازیکن مانده که آن را هم پرداخت می‌کنیم و فکر نمی‌کنم مشکل خاصی باشد.

 

* از خطیر و نصیرزاده معذرت می‌خواهم
زنوزی افزود: در پرداخت بدهی ها و بازیکنان و کادری که باعث شده بودند پنجره بسته شود در یکی دو ماه اخیر آقای نصیرزاده، آقای خطیر و چند نفر از کسانی که من قبلا در موردشان صحبت کرده بودم خیلی کمک کردند. مخصوصا آقای خطیر و آقای نصیرزاده سنگ تمام گذاشتند. اتفاقاتی قبلا افتاده بود و من بحث هایی را در مورد این دو نفر کرده بودم و از اینجا عذرخواهی می‌کنم که سوتفاهم رفع بشود.من شهامت این را دارم که وقتی اشتباهی می‌کنم از تریبونی عذرخواهی کنم. بارها اتفاقاتی افتاده که من عذرخواهی کرده‌ام و بهتر از این است که توجیه کنم و بعدا برای توجیه پاسخی پیدا کنم.

 

* در گسترش فولاد تصمیم‌گیرنده 100 درصدی بودم
زنوزی درباره نگرانی هواداران برای تغییرات زیاد کادر مربیگری تیم گفت: تراکتور را شما با هیچ تیم و باشگاهی مقایسه نکنید. شما اگر گذشته گسترش فولاد یا ماشین سازی کنونی را نگاه کنید آقای سمندر رکوردار مدیریت در فوتبال ایران است که هشت سال مدیرعامل گسترش فولاد بودند یا مربیانی که در گسترش فولاد فعالیت می‌کردند سه سال و دو سال بودند و کمتر از دوسال در گسترش فولاد هم فکر می‌کنم نداشته باشیم پس از مشکل من نیست که در تراکتور ثبات نیست. درست است که ثبات را من باید ایجاد کنم و این اتفاق باید بیفتد ولی در گسترش فولاد متفاوت بود و تصمیم گیرنده صددرصدی من بودم و مدیرعامل را می‌گذاشتم بخاطر اینکه زیاد هوادار نداشت و زیر ذره بین نبود و مشکلی نداشت ولی قضیه تراکتور فرق می‌کند و درست استت مدیریت را من انتخاب می‌کنم ولی این باشگاه هم پرهوادارترین تیم آسیاست و هم انتظارات هم بیشتر است.

 

* تراکتور پرهوادارترین تیم آسیاست
او ادامه داد: شاید من بخاطر اینکه حرف و حدیث ها جمع بشود مشکلات را گردن خودم بگیرم و بگویم که اشکال از من است. بخاطر اینکه حاشیه ایجاد نشود می‌گویم اشتباه از من بوده ولی واقعیت را باید قبول کنیم که من هم اشتباهاتی در انتخاب ها و مدیریتم داشتم اما همه مشکلات هم برای من نبوده است. تراکتور با توجه به اینکه پرهوادارترین تیم آسیاست ۵۰۰-۶۰۰ تا پیج دارد و خیلی از هواداران می‌خواهند حرف هایشان را بزنند و نظرشان را بدهند و برای همین نمی‌شود گفت که صددرصد به پای من است و من باز هم برای اینکه حاشیه ایجاد نشود و مشکلات رفع شود می‌گویم که باعث اصلی من بودم.


* کمیته تعیین وضعیت اشتباه کرد
مالک باشگاه تراکتور در واکنش به اعتراض منصوریان به طلبی که از این باشگاه دارند، توضیح داد: تا آنجا که من می‌دانم وقتی یک بازیکن یا کادرفنی از یک تیمی جدا می‌شوند تا زمانی می‌توانند پول قراردادشان از باشگاه طلب کنند که به تیم دیگری نروند. آقای نصیرزاده هم گزارشات و قوانین فیفا و cas را گرفته و در رسانه ها هم اعلام کرده. اشتباهاتی شده و من فکر می‌کنم در کمیته تعیین وضعیت و استیناف که به این پرداخت نشده و مدنظر قرار نداده‌اند. الان واخواهی شده و انشاالله که این موضوع هم حل می‌شود.

 

ادامه دارد...

مطالب مشابه