ناجی یوونتوس به پلاتینی رسید (عکس)

منبع: ورزش 3

13

1400/8/3

16:53


پائولو دیبالا، ستاره آرژانتینی یوونتوس دیشب به رکورد میشل پلاتینی، فوق ستاره فرانسوی در لباس بیانکونری دست یافت.

به گزارش "ورزش سه"، در حالیکه به نظر می رسد یوونتوس مغلوب دربی ایتالیا برابر اینتر باشد، پائولو دیبالا به داد این تیم رسیده و با گلزنی در دقیقه 87 از روی نقطه پنالتی باعث شد این دیدار حساس با تساوی 1-1 تمام شود. حالا و با گلزنی در بازی دیشب، پائولو دیبالا با رکورد 104 گل میشل پلاتینی برای بیانکونری برابری کرد و او بلافاصله به دنبال رکورد یک اسطوره دیگر یوونتوس یعنی جان چارلز خواهد بود. این مهاجم ولزی 105 گل برای بیانکونری به ثمر رسانده و دیبالا احتمالا به زودی به رکورد او نیز دست خواهد یافت.

 

البته این ستاره آرژانتینی احتمالا به زودی می تواند به جمع 10 گلزن برتر تاریخ یوونتوس نیز برسد، زیرا فدریکو مونراتی با 114 گل و روبرتو باجو با 115 گل فاصله زیادی با او ندارند و حتی ممکن است این اتفاق در فصل جاری نیز محقق شود. الساندرو دل پیرو با 290 گل در لباس یوونتوس، بهترین گلزن تاریخ باشگاه محسوب می شود و رسیدن به رکورد این ستاره ایتالیایی برای هر بازیکنی بسیار دشوار خواهد بود.

 

پائولو دیبالای 27 ساله در این فصل شش بار در سری آ به میدان رفته، سه گل زده و دو پاس گل داده و البته یک بار در لیگ قهرمانان نیز وفق به گلزنی شده است. دیبالا از زمان پیوستن به یوونتوس فاتح پنج اسکودتو و چهار کوپا ایتالیا را شده و 260 بار در تمام مسابقات برای این تیم به میدان رفته است.

 

ناجی یوونتوس به پلاتینی رسید (عکس)

 

ناجی یوونتوس به پلاتینی رسید (عکس)

 

ناجی یوونتوس به پلاتینی رسید (عکس)

مطالب مشابه