آندره کوری: وینیسیوس به شدت طرفدار بارسلونا بود؛ رئال مادرید صد میلیون بیشتر به نیمار پیشنهاد داد

منبع: طرفداری

20

1400/8/3

17:15


آندره کوری: وینیسیوس به شدت طرفدار بارسلونا بود؛ رئال مادرید صد میلیون بیشتر به نیمار پیشنهاد داد

آندره کوری فاش کرد که بارسلونا به عقد قرارداد با وینیسیوس جونیور و رودریگو نزدیک بود اما در نهایت رئال مادرید آن ها را جذب کرد.

آندره کوری، رییس سابق بخش استعدادیابی و نقل و انتقالات بارسلونا در قاره آمریکای جنوبی در مصاحبه با کادناسر اعلام کرد که انتقال وینیسیوس جونیور به بارسلونا تقریباً تمام شده بوده و فقط اعلام رسمی آن مانده بوده است. به گزارش طرفداری، آندره کوری در این مورد گفت:

وینیسیوس به شدت بارسایی بود. او در روز پیروزی 6-1 بارسلونا مقابل پاری سن ژرمن گریه کرد. وینیسیوس همیشه در بازی فیفا بارسا را برمی داشت و عاشق نیمار بود. او معتقد بود نیمار بهترین بازیکن دنیاست چون در بارسلونا بازی می کرد. بارسا تقریباً با وینیسیوس قرارداد بسته بود، دو مدیربرنامه بازیکن دوستان بسیار خوب من بودند. این موضوع مطرح شده بود اما در آخرین لحظات، دوستانم به من و باشگاه خیانت کردند. از 2017 با آن ها صحبت نکرده ام. بارسلونا به جذب رودریگو نیز نزدیک بود. پدر رودریگو رابطه خوبی با ما داشت. بارسا نمی خواست با او قرارداد ببندد و سپس رئال مادرید برای جذب او اقدام کرد. رئال مادرید بدون دیدن حتی یک بازی از وینیسیوس، او را جذب کرد. فلورنتینو از آن جایی که می دانست بارسلونا به دنبال جذب وینیسیوس است، برای جذب او اقدام کرد تا قضیه نیمار تکرار نشود. اما یک اتفاقی افتاد. از آن جایی که رئال مادرید بازی وینیسیوس را ندیده بود، وقتی پرز دید که بارسلونا به سراغ رودریگو رفته است، ترسید زیرا فکر می کرد که شاید رودریگو گزینه بهتر باشد، نه وینیسیوس و آن وقت باز هم قضیه نیمار تکرار شود. به همین دلیل رئال مادرید با رودریگو هم قرارداد بست. نیمار؟ عقد قرارداد با نیمار زحمت زیادی داشت. او به عشق بارسلونا به این باشگاه آمد. رئال مادرید 100 میلیون بیشتر به او پیشنهاد داد.


 

مطالب مشابه