رضا مهاجری از هدایت پدیده استعفا کرد؛ اکبر میثاقیان جانشین مهاجری می شود؟

منبع: طرفداری

24

1400/8/3

17:47


رضا مهاجری از هدایت پدیده استعفا کرد؛ اکبر میثاقیان جانشین مهاجری می شود؟

مهاجری استعفا کرد.

سرمربی باتجربه تیم فوتبال پدیده از سمت خود کناره‌گیری کرد و به احتمال فراوان اکبر میثاقیان جایگزین او خواهد شد.

به گزارش طرفداری و به نقل از ورزش سه، پس از عدم حضور تیم فوتبال پدیده در دیدار روز گذشته مقابل مس رفسنجان که احتمالا به نتیجه 3-0 به سود مسی‌ها از سوی کمیته انضباطی ختم خواهد شد، سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان از سمت خود کناره‌گیری کرد.

رضا مهاجری که برای فصل جدید به عنوان سرمربی معرفی شده بود، در روزهای گذشته سعی کرد تا شاگردانش را برای حضور در لیگ برتر آماده کند و بازیکنانی را هم باشگاه پدیده براساس نظر مهاجری جذب کرده بود؛ اما در هفته اول بازیکنان جذب شده به دلیل بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی نتوانستند تیمشان را همراهی کنند و مجوز حضور مهاجری روی نیمکت هم صادر نشد.

با این‌حال سرمربی پدیده تلاش کرد تا وضعیت نابسامان باشگاه مشهدی بسازد اما دخالت افراد غیرفوتبالی در این باشگاه باعث شد تا رضا مهاجری تصمیم نهایی خود را برای کناره‌گیری از سمت سرمربیگری پدیده را بگیرد؛ او پیش از مصاف با مس رفسنجان، با دستیارانش به فرودگاه رفت اما به دلیل عدم حضور بازیکنانش راضی به سفر به رفسنجان نشد.

پس از استعفای رضا مهاجری، از اکبر میثاقیان به عنوان گزینه احتمالی جانشینی مهاجری یاد می‌شود و به احتمال فراوان او به عنوان سرمربی جدید پدیده برای هفته سوم لیگ برتر معرفی می‌شود.

گفتنی است که تیم فوتبال پدیده خراسان در هفته سوم لیگ برتر در خانه پذیرای نفت مسجدسلیمان است.

مطالب مشابه