مهدوی‌کیا: بازیکنانم موقعیت‌ها را ساده از دست دادند

منبع: رکنا

12

1400/8/3

18:11


مهدوی‌کیا: بازیکنانم موقعیت‌ها را ساده از دست دادند

تیم ملی امید ایران توسط "مهدی‌مهدوی‌کیا" هدایت می‌شود. تیم ملی امید ایران به مدت 50 سال است از صعود به مسابقات المپیک ناکام بوده است. سران فدراسیون فوتبال ایران به منظور شکستن این رکورد هدایت تیم ملی امید  را به مهدوی‌کیا سپردند. حال تیم ملی امید ایران برای برگزاری رقابت‌های مقدماتی زیر 23  سال آسیا راهی تاجیکستان خواهد شد.

به گزارش رکنا، طبق اعلام سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی مهدوی‌کیا سرمربی تیم فوتبال زیر 23 سال کشورمان پس از پیروی برابر نپال گفت: بازی خیلی خوبی انجام دادیم. موقعیت‌های زیادی روی دروازه حریف ایجاد کردیم و توانستیم چهار موقعیت را تبدیل به گل کنیم. برای بازی اول که بعد از مدت‌های طولانی این بازیکنان کنار هم بازی کردند، از کار تیم رضایت داریم و رفته رفته نیز بهتر خواهیم شد.

سرمربی تیم فوتبال زیر 23 سال کشورمان با بیان اینکه برتری 4 بر صفر مقابل نپال نتیجه خوبی بوده است، گفت: البته باید با گل‌های بیشتری نپال را شکست می‌دادیم. موقعیت‌ها را خیلی ساده از دست دادیم و سعی می‌کنیم در بازی‌های بعدی از موقعیت‌ها بهتر استفاده کنیم.

مهدوی‌کیا درباره دیدار با لبنان اظهار داشت: ما از تیم لبنان شناخت نداریم. بازی آنها مقابل تاجیکستان را باید ببینیم و آنها را آنالیز کنیم. به دنبال این هستیم سه امتیاز بازی بعدی را هم به دست بیاوریم.

آیا این خبر مفید بود؟

مطالب مشابه