طعنه مجری مغضوب شبکه ورزش به مجری متهم به حق مشاوره 15 میلیون تومانی

منبع: طرفداری

22

1400/8/3

18:32


طعنه مجری مغضوب شبکه ورزش به مجری متهم به حق مشاوره 15 میلیون تومانی

ساعتی پس از آنکه یک خبرنگار در توییتر، یکی از کارمندان فدراسیون فوتبال و یکی از مجریان صدا و سیما را به دریافت مشاوره 15 میلیون تومانی از یک شرکت صنعتی متهم کرد، محمد درخشنده با استوری خود نگاه ها را به سمت یک مجری شبکه ورزش برد

فوتبال در شبکه های اجتماعی / محمد درخشنده استوری جدیدی را منتشر کرده است.

به گزارش طرفداری، محمد درخشنده، مجری سابق برنامه شب های فوتبالی که برای فصل جدید، در این برنامه حضور ندارد، یک استوری بحث برانگیز را منتشر کرده است. 

محمد درخشنده در شبکه ورزش برنامه ای را اجرا می کرد که در این برنامه او مجری منتقد فدراسیون بود و پارتنرش از فدراسیون حمایت می کرد. پس از آنکه محمد زارعی، خبرنگار ورزشی در توییتر نوشت شرکت صنیع کاوه تهران به یکی از کارمندان فدراسیون فعلی که بعد از انتخاب شهاب عزیزی خادم وارد تشکیلات فدراسیون شد و یک مجری شبکه ورزش به عنوان مشاور حقوق ماهیانه 15 میلیون تومانی می دهد، محمد درخشنده این متن را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت:

رسانه طرفداری از پرداختن بیشتر به این موضوع خودداری می کند و منتظر روشن شدن زوایای این موضوع می ماند. مدیران شرکت صنیع کاوه تهران که نام شان در توییت خبرنگار ورزشی آمده، بهتر از همه می توانند این ابهام را برطرف کنند.

محمد درخشنده در برنامه شب های فوتبالی رویه انتقادی نسبت به فدراسیون فوتبال داشت و پس از آنکه جای خود را به مهدی توتونچی داد، در فضای مجازی شایعه شد همین رویه انتقادی کار دستش داده است.

مطالب مشابه