عکس قاتل مست بالای سر جنازه دوستش در شهرک غرب ! / باور ندارد مهدی مرده است !

منبع: رکنا

24

1400/8/3

20:38


عکس  قاتل مست بالای سر جنازه دوستش در شهرک غرب ! / باور ندارد مهدی مرده است !

قتل شریک کاری در عالم مستی رقم خورد. مرد جوان بعد از خوردن مشروبات الکلی دست به قتل زد. در این پرونده قتل 2 شریک کاری در خانه مجردی بعد از خوردن مشروبات الکلی صحنه مرگباری را رقم زدند و یکی از آنها با ضربات چاقو به قتل رسید. این قتل در منطقه شهرک غرب تهران رقم خورد.

به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، ساعت 3 بامداد یکشنبه 2 آبان ماه سال جاری اهالی ساختمانی در منطقه شهرک غرب ، بلوار فرحزادی با فریادهای کمک کمک یکی از همسایه ها سراسیمه از خانه هایشان بیرون آمدند و برای کمک به مرد همسایه به جلوی در خانه وی رفتند.

اهالی ساختمان وقتی وارد خانه شدند با صحنه خونینی روبرو شدند، مرد جوان در حالیکه لباس خانگی به تن داشت غرق خون در وسط آشپزخانه افتاده بود و مرد همسایه در حالیکه اشک می ریخت از همسایه برای نجات جان دوستش کمک می خواست.

همین کافی بود تا همسایه های در تماس با پلیس 110 و اورژانس برای نجات جان مرد جوان در خواست کمک کردند و خیلی زود تیمی از ماموران کلانتری 134 شهرک قدس و امدادگران اورژانس در صحنه جرم حاضر شدند و بررسی ها نشان از آن داشت که مرد جوا که هدف 3 ضربه چاقو قرار گرفته به کام مرگ فرو رفته است.

بدین ترتیب تیمی از کارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی تهران همراه بازپرس ویژه قتل برای تحقیق پای در صحنه جرم گذاشتند و بررسی ها نشان از آن داشت که مرد 40 ساله با ضربات چاقو به قتل رسیده است.

قتل در عالم مستی

ماموران ابتدا به سراغ اهالی ساختمان رفتند و مشخص شد که ساعت یک بامداد صدای موسیقی و موزیک از خانه همسایه به گوش می رسیده و صدای بلند آن باعث اعتراض همسایه ها شده و تعدادی از همسایه ها با مراجعه به خانه مجردی مرد جوان از وی می خواهند که صدای موسیقی را کم کند.

یک ساعت بعد از اعتراض همسایه ها صدای درگیری 2 مرد جوان از داخل خانه به گوش می رسد و بعد از سکوت درگیری فریادهای کمک کمک مرد همسایه اهالی ساختمان را به جلوی در خانه می کشاند و همسایه ها با جسد این مرد روبرو می شوند.

کارآگاهان در ادامه به سراغ دوست قربانی جنایت که در صحنه جرم اشک می ریخت رفتند و در حالیکه دست و پای این مرد خونی بود و نشان از آن داشت که او دست به قتل زده است هدف بازجویی قرار گرفت.

مرد جوان در تحقیقات پلیسی گفت: من و مقتول با هم شریک هستیم و در کار تولید پوشاک فعالیت داریم، ساعت 10 شب شروع به خوردن مشروبات الکلی کردم که ساعت 11 شب مهدی به خانه ام آمد و او نیز با من شروع به خوردن مشروبات الکلی کرد و دیگر هیچ چیز به یاد ندارم و نمی دانم چه اتفاقی افتاد.

وی افزود: مشروب زیادی خوردیم و دیگر هیچ چیز به یاد ندارم و نمی دانم چه اتفاقی افتاده و شریک به قتل رسیده است.

بنا بر این گزارش، بازپرس حبیب الله صادقی دستور بازداشت مرد جوان را صادر و برای تحقیق در اختیار کارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار گرفت و جسد مرد جوان نیز برای بررسی های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد.

آیا این خبر مفید بود؟

مطالب مشابه