تارتار: تفاوت استقلال و ذوب‌آهن بازیکن خارجی بود

منبع: رکنا

24

1400/8/3

20:52


تارتار: تفاوت استقلال و ذوب‌آهن بازیکن خارجی بود

هدایت تیم فوتبال ذوب‌آهن در لیگ بیست و یکم به عهده مهدی تارتار است. ذوب‌آهن در هفته اول لیگ برتر با نتیجه یک بر صفر از سد صنعت نفت آبادان عبور کرد. ذوب‌آهن در هفته دوم با نتیجه 2 بر صفر از استقلال شکست خورد. ذوب‌آهن در فصل بیستم لیگ برتر تا آستانه سقوط از لیگ برتر پیش رفت. 

به گزارش رکنا، مهدی تارتار در نشست خبری بعد از بازی ذوب‌آهن مقابل استقلال اظهار داشت: بازی را خیلی خوب شروع کردیم، در ابتدای بازی هم موقعیت گلزنی به دست آوردیم اما در ادامه گل بد خوردیم. بازیکن خارجی حریف که روی بازی هم تاثیرگذار بود. در ادامه هم موقعیت‌های گلزنی داشتیم اما کم دقت بودیم؛ اما در نیمه دوم هم بازی را دوباره خوب شروع کردیم اما در اواخر نیمه دوم و در دقیقه 75 دفاع راست ما مصدوم شد و 10 نفره بازی کردیم.

وی افزود: او لنگ لنگان بازی را ادامه داد و از همان جناح فرصت نصیب استقلال شد. در ضدحملات که یکی دو موقعیت نصفه و نیمه داشتیم نتوانستیم به گل برسیم. تفاوت دو تیم بازیکن خارجی بود که به استقلال اضافه شده است.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن ادامه داد: با برخوردی که بین دو بازیکن در نیمه اول رخ داد ما متضرر شدیم زیرا مجبور شدیم یک تعویض اجباری داشته باشیم. بازیکن خارجی حریف هم یک گل باکلاس بالا به ما زد. در نیمه دوم فشار خوبی به استقلال وارد کرده بودیم. متأسفانه بعد از اینکه دو تعویض خودمان را انجام دادیم دفاع راست‌مان مصدوم شد و ما تعویضی در اواخر بازی نداشتیم.در نهایت بازیکن خارجی استقلال توانست نتیجه را به سود این تیمش رقم بزند.

ادامه دارد...

آیا این خبر مفید بود؟

مطالب مشابه