برادرزن مهدی قائدی  خوش شانس ترین ! + فیلم لاکچری در دبی !

برادرزن مهدی قائدی خوش شانس ترین ! + فیلم لاکچری در دبی !


منبع: رکنا

69

1400/8/3

19:35


برادرزن مهدی قائدی  خوش شانس ترین ! + فیلم لاکچری در دبی !

ستاره معصومی همسر مهدی قائدی به یکباره شاخ اینستاگرامی شد. همسر مهدی قائدی گاهی اوقات برای نشان دادن خاص بودن حال و احوال شان فیلم و عکس هایی را منتشر می کند. همسر مهدی قائدی گاهی در جوابیه بدگویی کاربران استوری هایی می گذارد. این بار همسر مهدی قائدی با جمله (خدا مارا کافی ست) ظاهرا قصد مظلوم نمایی داشته است.برادر همسر مهدی قائدی با این فوتبالیست در حال خوشگذرونی هستند.

به گزارش رکنا، برادر همسر مهدی قائدی (سبحان معصومی) و برادر مهدی قائدی (ابوالفضل قائدی) پسران دهه نودی هستند که مهمان مهدی در دبی شده اند تا مدتی را به تفریحات لاکچری مشغول باشند.

خب از این به بعد ستاره معصومی همسر مهدی قائدی از مهمان هایش هم رونمایی خواهد کرد و قرار است مهمان نوازی او را ببینیم. البته قبلا که در ایران بودند هم ستاره معصومی توجه ویزه ای به خانواده اش داشت و همین برادرش سبحان را به همراه خود همه جا می برد. ظاهرا وابستگی زیادی به او دارد.

دشمنان همسر مهدی قائدی

مهدی قائدی  و همسرش

یکی از اختلافت اصلی ستاره معصومی همسر مهدی قائدی با مردم دخالت های او در امور فوتبالی مهدی قائدی به عنوان یک بازیکن کلیدی در تیم استقلال و تیم ملی است که مهم ترین آن مهاجرت مهدی به امارات بود.  افشاگری دیرهنگام مسئولان استقلال درباره دلیل رفتن مهدی به خارج از کشور سوژه رسانه ها شد : مسئولان استقلال می گویند ستاره معصومی نقش بسیار مهمی در رفتن مهدی قائدی از ایران داشته است. قایدی برخلاف آنچه که گفته می شد در استقلال می ماند و بعد از دیدار با الهلال ترانسفر می شود، اما زودتر از موعد راهی تیم الاهلی امارات شد تا اعتراض هواداران باشگاه نسبت به مدیریت باشگاه را در پی داشته باشد. با این حال، شب گذشته ناصر فریادشیران، معاون باشگاه استقلال درباره داستان مهدی قایدی در تلویزیون صحبت کرد و البته اشاره ای هم به نقش همسر او در این ماجرا کرد. «انتقال مهدی قایدی اتفاق بسیار خوبی بود و گران ترین انتقال یک بازیکن ایرانی به خارج از کشور بود. او و همسرش دوست نداشتند که در ایران بمانند و باشگاه تصمیم گرفت در شرایط خیلی خوب او را انتقال بدهد.»

مهدی قائدی

منبع: برخط نیوز

این مطلب از گروه وب گردی است و تنها جنبه سرگرمی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو