انتقاد مجیدی از کیفیت بازی استقلال

منبع: رکنا

23

1400/8/3

21:20


انتقاد مجیدی از کیفیت بازی استقلال

هدایت استقلال در فصل بیست و یکم لیگ برتر به عهده فرهاد مجیدی است. هواداران استقلال از این تیم انتظار قهرمانی دارند. استقلال در هفته اول لیگ برتر با نتیجه یک بر صفر از سد هوادار عبور کرد. استقلال تا اینجای کار یک بازیکن خارجی جذب کرده است. استقلال در هفته دوم لیگ برتر با نتیجه دو بر صفر از سد ذوب‌آهن عبور کرد.

فرهاد مجیدی در نشست خبری بعد از دیدار استقلال و ذوب‌آهن در هفته دوم لیگ برتر اظهار داشت: در درجه اول به بازیکنان دو تیم خسته نباشید می گویم. بازی خوب و جانداری بود. قبل از گل دوم می‌توانستیم به گل های بیشتری برسیم و موقعیت های خیلی خوبی داشتیم. سعی کردیم بعد از گل اول بازی را مدیریت کنیم، و همین اتفاق هم افتاد و به گل دوم دست پیدا کردیم.

وی افزود: در کل از نتیجه مسابقه راضی هستم؛ ولی از بازیکنانم می خواهم می خواهم در بازی بعد با کیفیت‌تر بازی کنند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که وضعیت حسینی بعد از مصدومیت چگونه است عنوان کرد: در مورد مصدومیت حسینی باید ام آر آی گرفته شود تا ببینیم آسیب دیدگی وی تا چه حد است.

مجیدی در خصوص درخشش یامگا گفت: سعی کردیم از بازیکنی استفاده کنیم که در تیم خودش بازی کرده و شرایط بازی دارد. بازیکنان دیگری مد نظر ما بودند ولی آنها آزاد بودند و ما سعی کردیم از فردی استفاده کنیم که در تیم خودش بازی کرده و در شرایط مسابقه باشد. او امروز با وجود اینکه اولین بازی را انجام داد ولی با کیفیت بازی کرد و امیدوارم روند خوبش ادامه داشته باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

مطالب مشابه