واقعیت های تازه از پیشینه شرکت هنگ کنگی طرف قرارداد فدراسیون در اورشلیم + سند

واقعیت های تازه از پیشینه شرکت هنگ کنگی طرف قرارداد فدراسیون در اورشلیم + سند


منبع: طرفداری

12

1400/8/3

22:27


واقعیت های تازه از پیشینه شرکت هنگ کنگی طرف قرارداد فدراسیون در اورشلیم + سند

باور کردنی نیست؛ فدراسیون در بیانیه اش از شرکتی دفاع می کند که یک استارتاپ اسراییلی و موسس آن یک صهیونیست افراطی است... فدراسیون رسانه داخلی را می کوبد تا خودش را از زیر فشار خارج کند و خنده دار این است که ضربه زنندگان به اعتبار کشور، همان ها که در تلویزیون حرف از عجز ایران در واردات یک جوراب و دزدی داوران برای آوردن توپ به ایران زدند، یک رسانه را به واسطه نقد فدراسیون به ضربه زدن به فوتبال کشور متهم می کنند. انتقاد از فدراسیونی که فعالیت های تجاری اش را به شرکای نایب رییس خود سپرده و تاجر زعفران را به جلسه رسمی سفارت برده، شاید ضربه زدن به منافع شخصی برخی مسئولان فوتبال و شرکای تجاری و همراهان مسافرتی شان در لیتوانی و دبی و بلژیک و ... باشد اما قطعا ضربه زدن به فوتبال ایران نیست. شما فوتبال ایران نیستید! همین که فعالیت های تجاری فوتبال ایران از واردات پوشاک آل اشپورت تا واردات تجهیزات کمک داور ویدیویی را به شرکا و رفقای تان گره زده اید کافی است، دیگر خودتان را به فوتبال ایران گره نزنید. شما فقط مستاجر فدراسیون فوتبال هستید...

حالا که فدراسیون قصد دارد برای تبرئه خودش، طرفداری را متقلب و جاعل جا بزند، رسانه طرفداری علاوه بر آن که پیگیری قانونی این اتهام بی اساس را حق خود می داند، اسنادی را منتشر می کند که نشان می دهد شرکت هنگ کنگی همان استارتاپ اسراییلی است که سال ها پیش در تل آویو شروع به کار کرد.

به گزارش طرفداری، اگرچه حساسیت مجلس به موضوع VAR و پیگیری های احسان قاضی زاده هاشمی که در برنامه خارج از گود تلویزیون به احتمال نفوذ افراد وابسته به رژیم تل آویو در قرارداد و توافق فدراسیون با شرکت هنگ کنگی اشاره کرد و جدیت مهدی فروردین، احمد راستینه و سردار کوثری در برخورد با آمران و عاملان این کار، نشان می دهد نه بیانیه سراسر اهانت فدراسیون فوتبال و نه مانور ملاقات در مجلس نتوانسته فدراسیون را از مخمصه خوساخته خارج کند اما بد نیست نگاهی دیگر به آن بیانیه پر ایراد داشته باشیم.

فدراسیون فوتبال در بند ششم بیانیه ای که بسیاری از قسمت های آن اهانت آمیز بود مدعی است آرشیو موجود از سایت simplylive در وب قابل استناد نیست و احتمالا زبان عبری آن با استفاده از امکانات Language setting گوگل بوده است. پیش از اینکه به این ادعا پاسخ بدهیم، بخش مرتبط از بیانیه فدراسیون که به نظر می رسد دفاعیه ای از یک شرکت مشکوک به همکاری با اسراییل است را بخوانید:

بخشی از بیانیه فدراسیون: دامنه سوءنیت مغرضان آن سایت اینترنتی داخلی تا جایی پیش رفت که برای اثبات ادعای دروغین خود و فریب نهادهای قانونی کشور و مردم شریف ایران، يك صفحه وب به زبان عبري مربوط به دامنه www.simplylive.tv را مربوط به سال 2012 منتشر نمودند درحاليكه شركت طرف مذاكره فدراسيون در سال 2016 ثبت شده و اولين فعاليت شركت ثبتي در دامنه مذكور در تاريخ ششم سپتامبر 2016 مشاهده مي­ گردد. همچنين در فاصله سال­هاي 2012 تا 2016 هيچ فعاليتي در دامنه مذكور ثبت نشده است. ضمن اينكه با استفاده امکانات سایت گوگل (Language setting صفحات سایت­ها) مي­توان زبان هر سایتی را به ده ها زبان دیگر تبدیل نمود و البته وجود زبان عبري در يك دامنه اينترنتي آن هم 4 سال قبل از ثبت شركتي كه با مجموعه فدراسيون قصد همكاري داشته است، دليلي بر اسراييلي بودن آن نمي­ شود و مشخص مي­ گردد كه این هم یک ترفند نخ­ نما برای تخریب فدراسیون فوتبال و ضربه­ زدن به فوتبال کشور بوده است.

توضیح طرفداری: دوستان بیانیه نویس کیبورد فارسی هم برای تایپ ندارند!

آیا فعالیت simplylive همزمان با ثبت شرکت در هنگ کنگ (سال 2016) آغاز شده است؟

خیر!

فدراسیون فوتبال در بیانیه خود مدعی است که شرکت طرف مذاکره فدراسیون در سال 2016 ثبت شده است. بله در هنگ کنگ شرکت در سال 2016 به ثبت رسیده است اما آیا ثبت شرکت در هنگ کنگ را باید روز آغازین فعالیت simplylive دانست؟ برای مخاطبانی که سلسله مطالب مربوط به VAR و simplylive را دنبال می کنند، نام رابی لئون آشنا است. رابی لئون یکی از بنیان گذاران و مدیر اجرایی سابق سیمپلی لایو بود. بخشی از رزومه رابی لئون در سیمپلی لایو را مشاهده می کنید که در ژانویه 2011 از فعالیت simplylive نوشته است. پایین تر می بینیم که او در مرکز تجاری شاه دیوید اورشلیم هم مدیر اجرایی بوده است. رزومه مربوط به مرکز تجاری شاه دیوید نیز به سال 2001 برمی گردد. همین که از ژانویه 2011 فعالیت simplylive را با مدیریت رابی لئون می بینیم، مشخص می کند ادعای آغاز فعالیت این شرکت همزمان با ثبت آن در هنگ کنگ از اساس پوچ و باطل است و simplylive با ریشه اسراییلی از سال ها قبل در اورشلیم (بیت المقدس) فعالیت داشته است.

در ادامه مدارک مربوط به رابی لئون که یکی از بنیان گذاران اصلی simplylive و سال ها مدیر اجرایی این شرکت بوده است را مشاهده می کنید:

تصویر پروفایل رابی لئون در یکی از شبکه های اجتماعی

مشخصات رابی لئون

لیست چند تن از مدیران و کارمندان simplylive در لینکدین با حضور رابی لئون

آدرس وبسایت ها در صفحه اطلاعات رابی لئون در لینکدین

ویدیوی مربوط به رزومه رابی لئون و فعالیت simplylive در ژانویه 2011

ادعای خنده دار دوم؛ تغییر زبان سایت به عبری با Language setting گوگل!

پیش از پاسخ به این ادعا و روشنگری برای فوتبال دوستان، از برخی دوستان تقاضا داریم به جای کمک گرفتن از متخصصین در زمینه هک، از آنها پیش از توجیه کردن اشتباهات مشورت بگیرد. به بحث خودمان برگردیم؛ فعالیت مربوط به سال 2012 وبسایت simplylive.tv در سایت هایی که آرشیو وب را جمع آوری می کنند موجود است و احتمالا دلیل نبود آرشیو از سال 2012 تا 2016 از این جهت بوده که از سایت تنها برای ثبت مشخصات و اطلاعات simplylive استفاده شده و طی این سال ها سایت از نظر محتوایی آپدیت نشده است. تا اینکه با ثبت شرکت در هنگ کنگ، آغاز فعالیت بین المللی simplylive و نمایندگی ها در کشورهای مختلف، سایت آپدیت و کارش را به زبان انگلیسی آغاز می کند.

دوباره به جایی می رسیم که توصیه کردیم از متخصصان هک که رفت و آمدشان به مقر برخی دوستان آغاز شده، مشاوره کوچکی بگیرید... نمی دانیم چرا برخی دوستان ناگهان به برگزاری جلسه با هکرها علاقه مند شدند؟ شاید روش پودر کردن مدعی جادوگری جواب نداده و این بار می خواهند شانس خود را با اتک آزمایش کنند. بگذریم؛ دوباره به بحث برگردیم...

 این لطیفه را نابغه هوش مصنوعی برای تان تعریف کرده یا کار باجناق است؟ نکند این هم دسته گل مشاور عالی باشد؟ بیانیه را قبل از انتشار خوانده اید؟ این چه ادعایی بود؛ با تنظیمات گوگل صفحه را به عبری برگرداندیم؟ این دیگر چه شوخی خنده داری بود؟ جان من و همکارانم که قابل نیست، به جان نابغه هوش مصنوعی چنین چیزی اصلا ممکن نیست. خارج از شوخی، لااقل همان جملات عبری را در گوگل ترنسلیت می گذاشتید تا به آدرس شرکت که در خیابان کینگ دیوید اورشلیم (بیت المقدس) بود می رسیدید!

عبارات عبری که در آرشیو simplylive در سال 2012 موجود است آدرس، شماره تماس، شماره فکس و آدرس ایمیل شرکت را نشان می دهد:

רח' המלך דוד 23, ירושלים

عبارت فوق را در گوگل ترنسلیت بگذارید تا به ترجمه خیابان 23 شاه دیوید، اورشلیم برسید! 

همچنین آدرس ایمیل [email protected] simplylive.tv که همین امروز هم در سایت simplylive به عنوان راه ارتباطی ثبت شده، در صفحه آرشیوی قابل مشاهده است. برای رویت این صفحه روی لینک کلیک کنید.

 اسکرین شات صفحه آرشیوی را می بینید:

آرشیو simplylive در سال 2012 با آدرس و مشخصات تماس شرکت

در ادامه برای آشنایی بیشتر با سایت هایی که در فضای وب آرشیو ذخیره می کنند، دو اسکرین شات از آرشیو طرفداری و فدراسیون فوتبال نیز تقدیم می شود.

آرشیو طرفداری در سال 2013

آرشیو فدراسیون در سال 2013

 رسالت طرفداری به عنوان یک رسانه رساندن اطلاعات درست و حقایق به مخاطب و همچنین بالا بردن هزینه دروغ در ورزش است! تا افشای دروغ بعدی بدرود... 

فقط یک نکته؛ استارتاپی که در اسراییل شروع به کار کرد و در ادامه ثبت شرکتی اش را در هنگ کنگ انجام داد، چه ربطی به بلژیک دارد؟ نکند الان چون علی قلی زاده در بلژیک بازی می کند، تیم ملی ایران هم تیم ملی بلژیک است و ما خبر نداریم؟

مطالب مشابه