فولاد شهر یعنی خوش شانسی برای مظاهری (عکس)

منبع: ورزش 3

16

1400/8/3

22:36


دروازه‌بان شماره 12 استقلال نیمکت‌نشین بازی مقابل تیم سابق خود را آغاز کرد و با درخشش و ثبت کلین‌شیت بازی را پیدا رساند؛ یک حضور غیرمنتظره!

فولاد شهر یعنی خوش شانسی برای مظاهری (عکس)

به گزارش "ورزش سه" با اعلام ترکیب استقلال مشخص شد که فرهاد مجیدی به مانند هفته نخست به حسین حسینی در خط دروازه اعتماد کرده و این یعنی باید رشید مظاهری 90 دقیقه دیگر روی نیمکت تیم محبوبش بنشیند، آن‌هم در شرایطی که استقلال امشب باید در فولادشهر به مصاف تیم سابق مظاهری می‌رفت و سنگربان آبی‌ها علاقه زیادی داشت تا بتواند مقابل تیم سابق خود در میدان باشد.

 

اتفاقی که با خوش‌شانسی مظاهری و البته بداقبالی حسینی به شکلی غیرمنتظره رخ داد؛ حسین حسینی با شروع مسابقه، از ناحیه لگن درد کهنه‌ای را احساس کرد و هر چه تلاش کرد تا در زمین بماند، تلاش‌هایش نافرجام بود تا این‌که در دقیقه 10 جایش را به رشید مظاهری داد و او در غیرقابل پیش‌بینی‌ترین وضعیت ممکن توانست مقابل تیم سابق خود در ورزشگاه فولادشهر حاضر شود.

 

مظاهری در 80 دقیقه حضورش در زمین مسابقه، توانست سدی محکم در مقابل حملات مهاجمان تیم سابق خود باشد و اجازه نداد تا دروازه‌اش در اولین تجربه حضور در خط دروازه استقلال در لیگ بیست و یکم باز شود و موفق به ثبت نخستین کلین‌شیت خود در لیگ بیست و یکم شد.

 

رشید مظاهری با نمایش خوبی که امشب داشت و هم‌چنین مصدومیتی که حسین حسینی به آن دچار است، حالا امیدوار است هفته آینده هم انتخاب اول فرهاد مجیدی باشد و در مقابل دیگر تیم سابق خود یعنی تراکتور بتواند فرصت بازی به دست آورد و به مانند مصاف امشب مقابل ذوب‌آهن، در آزادی هم مقابل تراکتور کلین‌شیت دوم خود در فصل جدید لیگ را ثبت کند.

 

فولاد شهر یعنی خوش شانسی برای مظاهری (عکس)

 

فولاد شهر یعنی خوش شانسی برای مظاهری (عکس)

 

 

مطالب مشابه