میوه‌ای شبیه به سیب که جان دو کودک را گرفت

منبع: رکنا

24

1400/8/3

22:36


میوه‌ای شبیه به سیب که جان دو کودک را گرفت

یک میوه مسموم باعث شد که دو کودک با خوردن آن جانشان را از دست بدهند. این میوه از درختی در خانه مادربزرگ این دو کودک آویزان شده بود و آن‌ها برای خوردن این میوه وسوسه شدند. این دو کودک بر اثر خوردن این میوه سمی که به اشتباه تصور می‌کردند سیب است، جان باختند.

به گزارش رکنا، این خواهر و برادر که به ترتیب سه و پنج ساله بودند پس از خوردن میوه‌ها در باغ مادربزرگشان مسموم می‌شوند و پس از چند ساعت شروع به استفراغ شدید می‌کنند. این درخت کوچک که در زبان محلی به «pola de toro» یا «huevo de toro» معروف است در روستای مونتسیتو در شهر ریو د ارو، کلمبیا واقع شده بود.

خبرگزاری‌های محلی گزارش داده اند که خانواده این بچه‌ها در هنگام مرگشان در ونزوئلا حضور داشتند. همسایه آن‌ها گفت: بچه‌ها فکر می‌کردند که این میوه‌های سمی سیب هستند و به همین خاطر آن‌ها را خوردند.

بر اساس دیگر اخبار محلی، این خواهر و برادر پس از انتقال به بیمارستان ، دو روز در بخش مراقبت‌های ویژه حضور داشتند و دختر بچه در اتاق مراقبت ویژه جانش را از دست می‌دهد. والدین این کودکان تصمیم گرفتند از اداره کل کلمبیا کمک بگیرند تا تنها فرزند باقی مانده خود را به بیمارستان مجهزتری منتقل کنند. اگرچه این انتقال صورت گرفت، اما پسر بچه نیز در راه انتقال به بیمارستان دچار حمله قلبی شد و جان باخت.

آیا این خبر مفید بود؟

مطالب مشابه