ضربه یامگا و ۳۰بخیه روی پیشانی بازیکن ذوب(عکس)

منبع: ورزش 3

22

1400/8/3

22:51


هافبک ذوب‌آهن آخرین وضعیت مصدومتیش در جریان دیدار با استقلال را تشریح کرد.

ضربه یامگا و ۳۰بخیه روی پیشانی بازیکن ذوب(عکس)

به گزارش "ورزش سه"، استقلال در شرایطی امروز موفق به کسب پیروزی ۲ بر صفر مقابل ذوب‌آهن شد که در دقیقه ۲۰ برخورد کوین یامگا، بازیکن خارجی آبی‌ها با سجاد جعفری، هافبک ذوب منجر به مصدومیت هر دو بازیکن از ناحیه سر شد.

 

سجاد جعفری، هافبک ذوب‌آهن پس از این مصدومیت برخلاف یامگا نتوانست به بازی ادامه بدهد و به دلیل خون‌ریزی شدید از ناحیه سر به بیمارستان انتقال یافت، اما اکنون شرایط جسمانی نسبتا بهتری دارد.

 

جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار ما در خصوص میزان مصدومیتش اظهار کرد: بالای اَبروی سمت چپم حدود پنج سانتی‌متر باز شده و به استخوان رسیده است! خون‌ریزی پیشانی‌ام آنقدر زیاد بود که نتوانستم بازی کنم. متاسفم که نتوانستم تیمم را همراهی کنم و کمک‌حال آقای تارتار باشم.

 

او ادامه داد: پس از مصدومیت به بیمارستان مراجعه کردم ولی بخاطر اینکه ناحیه مصدومیتم خیلی باز شده بود و خون‌ریزی شدیدی داشت، عکس نگرفتند و گفتند ابتدا باید بخیه بزنیم و بعد عکس بگیریم.

 

ضربه یامگا و ۳۰بخیه روی پیشانی بازیکن ذوب(عکس)

 

هافبک ذوب‌آهن با بیان اینکه بالای اَبروی من ۳۰ بخیه از زیر و رو خورده است، گفت: الان یک مقدار درد دارم و احتمالا فردا عکس می‌گیرم و امیدوارم مصدومیتم جدی نباشد تا بتوانم دوباره برای ذوب‌آهن بازی کنم.

مطالب مشابه