میثاقیان سرمربی پدیده شد 

منبع: ورزش 3

13

1400/8/3

23:06


به دنبال استعفای رضا مهاجری از تیم پدیده اکبر میثاقیان هدایت تیم مشهدی را بر عهده گرفت. 

میثاقیان سرمربی پدیده شد 

به گزارش "ورزش سه"، او امشب در هتل دانشگاه فردوسی مشهد طی مراسمی به بازیکنان معرفی خواهد شد. رضا مهاجری امروز و در پی عدم حضور بازیکنان در تمرین از سمت خود استعفاء کرد. تیم پدیده در هفته نخست بازی ها و در دیدار با مس رفسنجان حاضر نشد و به نظر می رسد نتیجه این بازی 3-0 به سود تیم مس اعلام خواهد شد. پدیده مشهد در بازی بعدی میزبان نفت مسجد سلیمان است. 

 

اکبر میثاقیان که بارها و بارها در تیم های مشهدی در راس کادر فنی حضور داشته و موفقیت های متعددی را به نام خود ثبت کرده این بار در حالی هدایت تیم پدیده مشهد را برعهده می گیرد که این تیم بحرانی ترین روزهای خود را سپری می کند و بدون شک کار سختی پیش رو خواهد داشت. او در آخرین فعالیت مربیگری اش فصل گذشته مدیریت فنی تیم خوشه طلایی را در لیگ یک و در هفته های پایانی بر عهده گرفت.

 

اکبر میثاقیان در گفتگو با خبرنگار ما این خبر را تایید کرد. در صورتی که بازیکنان راضی به حضور در تمرین شوند او از فردا تیم را تمرین خواهد داد تا شاگردانش برای بازی با نفت مسجد سلیمان در هفته سوم آماده شوند. جالب است بدانید پدیده مشهد با هدایت اکبر میثاقیان از دسته اول به لیگ برتر صعود کرد. در کارنامه او حضور در تیم های دسته اولی پر رنگ تر از حضور در تیم های لیگ برتری است و اکنون بعد از سال ها بار دیگر مربیگری در لیگ برتر را تجربه خواهد کرد. او آخرین بار مربیگری در لیگ برتر را به همراه تیم سیاه جامگان در فصل 96-95 تجربه کرد.

مطالب مشابه