کمال کامیابی نیا همچنان دور از میدان

منبع: طرفداری

114

1400/8/16

16:10


کمال کامیابی نیا همچنان دور از میدان

کمال کامیابی نیا هنوز از سوی کادرفنی مجوز حضور در میدان را نگرفته است

کمال کامیابی نیا در بازی دیروز هم در ترکیب پرسپولیس به میدان نرفت.

به گزارش طرفداری، هافبک دفاعی با تجربه و پر سابقه پرسپولیس که از زمان حضور برانکو ایوانکوویچ در این تیم حضور دارد، همواره یکی از استاندارد ترین بازیکنان پرسپولیس در سال‌های منجر به قهرمانی‌های متوالی بوده و عجیب این که در این فصل به او کمتر فرصتی برای حضور در میدان داده شده است، آن هم در حالی که کامیابی نیا بازیکنی چند کاره با سابقه بازی در پست‌هایی مثل دفاع و هافبک بوده و یکی از بازیکنانی است که در جمع پرسپولیسی‌ها از قدرت تخریبی مناسب و کافی بهره می‌برد.

جالب این که کمال کامیابی نیا در فصل گذشته نیز ابتدا از سوی میلاد سرلک به چالش کشیده شد اما در نهایت با دعوت به تیم ملی نشان داد چه کیفیت بالایی دارد. تمام این مسائل دست به دست هم می دهد تا نیمکت نشین ماندن این بازیکن در حالی که مدتها از مصدومیت و درمان او گذشته عجیب به نظر برسد. آن هم در حالی که او در بازی اول مقابل فولاد به عنوان بازیکن تعویضی راهی میدان شد و به خوبی توانست خط میانی سرخ ها را رهبری کند.

در این میان موضوعی که بسیار جالب توجه به نظر می رسد طولانی شدن زمان بازگشت کمال کامیابی نیا به ترکیب است. موضوع و البته ابهامی که کادرپزشکی پرسپولیس بهتر از هرکسی می تواند برای آن پاسخ مناسبی داشته باشد. آن هم درحالی که در فوتبال روز دنیا معمولا آماده شدن یک بازیکن این همه به درازا نمی کشد و حد فاصل درمان تا حضور در میدان بسیار کمتر از سابق شده است به گونه ای که به وضوح دیدیم بسیاری از بازیکنان الهلال که مصدومیت سنگینی نیز داشتند برای بازی با پرسپولیس پس از چند هفته مهیای بازی شده و مقابل پرسپولیس هم بازی کردند.

از این رو بد نیست مشخص شود دلیل نیمکت نشینی های پیاپی کامیابی نیا مشکلات فنی است یا او همچنان مصدوم است؟

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو