شوک دوم AFC به هواداران تیم ملی فوتبال لبنان

منبع: طرفداری

23

1400/8/18

10:02


شوک دوم AFC به هواداران تیم ملی فوتبال لبنان

کنفدراسیون فوتبال آسیا تفاهم‌ اولیه خود را با شبکه تلویزیونی MTV لبنان برای پخش قانونی بازی‌های خانگی تیم ملی این کشور برابر ایران و امارات در روزهای 20 و 25 آبان را لغو کرد

کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) شوک دیگری به هواداران تیم ملی فوتبال لبنان در آستانه بازی با ایران وارد کرد.

به گزارش طرفداری، هواداران تیم ملی فوتبال لبنان پس از عدم دریافت اجازه قانونی برای تماشای دیدار این تیم برابر ایران در چارچوب مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 اکنون با شوک دیگری از سوی AFC مواجه شدند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا تفاهم‌ اولیه خود را با شبکه تلویزیونی MTV لبنان برای پخش قانونی بازی‌های خانگی تیم ملی این کشور برابر ایران و امارات در روزهای 20 و 25 آبان را لغو کرد. AFC خواهان پخش رسمی این دو بازی توسط شبکه لبنانی فقط در این کشور شد اما MTV این پیش‌شرط را نپذیرفت.

شبکه MTV اعلام کرد:

با توجه به پرداخت مبلغ زیاد به کنفدراسیون فوتبال آسیا و نبود فرصت‌های اقتصادی کافی در فضای لبنان مجبور هستند دو دیدار تیم ملی این کشور برابر ایران و امارات را در شبکه اجتماعی فیس‌بوک پخش کنند. درخواست AFC با توجه به اینکه خودشان بازی‌ها را در شبکه یوتیوپ پخش می‌کنند غیرمنطقی است.

لبنان در چارچوب مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 در گروه A قاره آسیا ساعت 15:30 دقیقه پنجشنبه هفته جاری میزبان ایران است.

در جدول رده‌بندی گروه A مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 در قاره آسیا ایران با 10 امتیاز صدرنشین است. کره جنوبی (8 امتیاز)، لبنان (5 امتیاز)، امارات (3 امتیاز)، عراق (3 امتیاز) و سوریه (یک امتیاز) رتبه‌های دوم تا ششم جدول را در اختیار دارند.

مطالب مشابه