سگا نشان تجاری Sonic Frontiers را ثبت کرد

منبع: زومجی

51

1400/8/18

10:24


سگا نشان تجاری Sonic Frontiers را ثبت کرد

چندوقت پیش تیزر یک بازی جدید از Sonic the Hedgehog برای سال ۲۰۲۲ پخش شد. سپس شایعاتی را شنیدیم که می‌گفتند این بازی در حقیقت Sonic Rangers نام دارد و گیم‌پلی آن جهان‌باز خواهد بود. ولی اخیرا سگا یک نشان تجاری به‌نام Sonic Frontiers را به‌ثبت رساند که شاید نام اصلی انتخاب‌شده برای بازی Sonic جدید باشد. این نشان تجاری در تاریخ ۲۲ اکتبر (۳۰ مهر) و به‌زبان ژاپنی و انگلیسی به‌ثبت رسیده است.

البته در تیزر تریلر رسمی، عده‌ای نشانه‌هایی پیدا کردند که به اسم Sonic Rangers اشاره داشتند و حتی در یک کنفرانس مطبوعاتی این اسم بیان شد. اما بعدا سگا گفت که صحبت‌های مطرح‌شده در آن کنفرانس، براساس اطلاعات قدیمی و شامل برخی از نکات اشتباه بودند. پس احتمالا سگا پس از برگزاری این کنفرانس خبری، تصمیم گرفت اسم Sonic Rangers را کنار بگذارد و بعدا Sonic Frontiers را انتخاب کرده است.

همچنین خود شرکت سگا هم آن زمان باور داشت که برای رونمایی اولیه زود است. ولی می‌خواست اعلام کند که پروسه‌ی ساخت یک سونیک تازه را به خوبی جلو می‌برد. سپس اعلام شد شکلی که در تریلر دیدیم، نمادین بوده است و اطلاعات دقیق راجع به این سونیک در آینده منتشر می‌شوند. باتوجه‌به نزدیک بودن زمان برگزاری گیم اواردز در آذر ماه ممکن است شاهد ارائه اطلاعات جدیدی از Sonic Frontiers در این مراسم باشیم.


مطالب مشابه