آزادکار عنواندار روس به تیم صنایع مازندران پیوست

منبع: ورزش 3

67

1400/8/18

10:29


«ماگومدرسول گازیماگومدوف» قهرمان کشتی آزاد جهان از روسیه برای حضور در لیگ برتر کشورمان با تیم صنایع مازندران قرارداد بست.

آزادکار عنواندار روس به تیم صنایع مازندران پیوست

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از مهر، دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر کشتی آزاد از امروز با برگزاری دیدارهای گروه "ج" در سالن ورزشی دانشکده ورزش و کشاورزی دانشگاه آزاد قائم‌شهر آغاز خواهد شد. این مسابقات طبق برنامه در گروه‌های الف، ب و د نیز طی روزهای ۱۹، ۲۱ و ۲۲ آبان ماه به ترتیب در شهرهای تهران، ساری و آمل برگزار خواهد شد تا تکلیف تیم‌های صعودکننده به مرحله نیمه‌نهایی مشخص شود.
 

در همین راستا تیم مدعی صنایع مازندران که سودای قهرمانی دارد جهت تقویت تیم خود در مرحله برگشت از یک چهره سرشناس و عنوان‌دار کشتی آزاد در وزن ۷۴ کیلوگرم استفاده خواهد کرد.

 

بر این اساس ماگومد رسول گازیماگومدوف دارنده ۲ مدال طلای قهرمانی جهان پس از توافق با مسئولان تیم صنایع مازندران به‌صورت رسمی قرارداد خود را به ثبت رساند تا در دور برگشت و احتمالاً دیدارهای نیمه‌نهایی و نهایی برای این تیم کشتی بگیرد.

 

هادی حبیبی مربی تیم کشتی صنایع مازندران با تائید این مطلب گفت: همان‌طور که قبلاٌ اعلام کردیم برای تقویت تیم، علاوه بر استفاده از تمام ظرفیت‌هایی که داریم از کشتی‌گیران خارجی نیز استفاده خواهیم کرد. بر این اساس با گازیماگومدوف که ضمن سابقه قهرمانی در جهان، سال ۲۰۲۰ در وزن ۷۴ کیلوگرم، نایب قهرمان اروپا نیز شده؛ قرارداد امضا کردیم.

 

وی خاطرنشان کرد: برای صعود به دور بعد رقابت‌های لیگ برنامه‌ریزی لازم صورت گرفته و پس از آن نیز سکوی قهرمانی را نشانه خواهیم گرفت.

 

دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر کشتی آزاد در گروه ب با حضور تیم‌های باشگاه ورزشی مقاومت، خراسان جنوبی، ستارگان ساری و صنایع مازندران روز جمعه ۲۱ آبان ماه در سالن سید رسول حسینی ساری برگزار خواهد شد.

مطالب مشابه