وین ورک، آغازگر تحول در فرآیند استخدام و کاریابی

وین ورک، آغازگر تحول در فرآیند استخدام و کاریابی


منبع: رکنا

71

1400/8/18

10:29


وین ورک، آغازگر تحول در فرآیند استخدام و کاریابی

. می‌توان گفت که یکی از این تغییرات قابل ذکر، ثبت آگهی‌های استخدام در بسترهای آنلاین و سایت‌ها، به عنوان جایگزینی برای روزنامه‌ها بوده است. قابل ذکر است که با وجود پیشرفت فناوری، بسیاری از سایت‌های ارائه‌ دهنده‌ی اینگونه خدمات، همسو با این پیشرفت گام برنداشته‌اند. دلیل اصلی این رخوت و سکون را می‌توان کسب‌وکارهایی دانست که در این زمینه نقش پررنگی داشته‌اند؛ اما با این وجود جهت توسعه و پیشرفت حوزه‌ی استخدام اقدامی نکرده‌اند. همه‌ی این‌ها در صورتی است که استفاده‌ی هوشمندانه از دنیای دیجیتال، می‌تواند امکانات بی‌شماری را در اختیار کاربران و فعالان این حوزه قرار می‌دهد.

همین امر باعث شده است تا بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا در صدد بکارگیری فناوری‌ و سیستم‌های هوشمند در حوزه‌ی استخدام باشند. وین ورک به عنوان یکی از این استارت‌آپ‌های نوپا در حال فعالیت است. این سایت جامع استخدام و کاریابی، با درک کمبودها و شکاف‌های موجود در حوزه‌ی استخدام و کاریابی آنلاین، سعی بر این دارد تا تمام دانش تیم متخصص و جوان خود را در رابطه با استفاده از اینترنت و فناوری‌های مدرن به کار گیرد. اما چه موضوعاتی باعث شده‌اند تا وین ورک به عنوان جامع‌ترین و هوشمندترین سایت استخدام شناخته شود.

دریافت کامل اطلاعات آگهی استخدام تنها در ۲ دقیقه

یکی از پایه‌ای‌ترین اصول به کار گرفته شده در وین ورک، سادگی فرآیندها در عین کاربردی و کامل بودن آن‌هاست. از همین جهت، فرآیند دریافت اطلاعات آگهی به گونه‌ای طراحی شده‌ است که با وجود دریافت اطلاعات محدود، برخی از موارد به صورت خودکار تکمیل گردند و در نهایت، یک آگهی استخدام کامل در اختیار کاربران قرار گیرد. علاوه بر تکمیل خودکار، این سایت هوشمند ممکن است در برخی از موارد، پیشنهاداتی را برای کاربران و متناسب با اطلاعات وارد شده‌ی آن‌ها به کاربران ارائه کند. این امر باعث شده است تا کاربران بتوانند تنها در ۲ دقیقه و در سریع‌ترین زمان ممکن، فرآیند‌های مربوط به استخدام را در این سایت به ثبت برسانند.

رزومه‌ی آنلاین جامع با نام کاربری منحصر به فرد

2

هر کاربر در وین ورک دارای یک پروفایل با نام کاربری منحصر به فرد است که می‌تواند از آن به عنوان یک رزومه‌ی آنلاین جامع استفاده کند. کاربران در این پروفایل، علاوه بر وارد کردن مشخصات شخصی، مانند سن، جنس، تحصیلات، سابقه‌ی کار و مهارت‌ها، امکان افزودن نمونه کارهای خود و دسته‌بندی آن‌ها را نیز دارند. در این خصوص، فرآیند بررسی رزومه‌های کارجویان توسط کارفرمایان تسهیل شده، و آن‌ها می‌توانند علاوه بر بررسی اطلاعات شخصی کارجویان، نمونه کارها و شبکه‌های اجتماعی آن‌ها را نیز بسنجند و چالشی از بابت طبقه بندی و ذخیره‌ی رزومه‌های فایلی را نداشته باشند.

فیلتر کردن هوشمند رزومه‌های هر آگهی

با توجه به این موضوع که در تمام مراحل استخدام سایت وین ورک، از جمله ثبت آگهی و تکمیل پروفایل هر کاربر، اطلاعات به صورت دقیق و متناسب با نیازهای کارجویان و کافرمایان دریافت می‌شوند، این سایت هوشمند سعی بر این دارد تا رزومه‌های آنلاین را با آگهی‌های ثبت شده انطباق دهد. این ویژگی باعث شده است تا کارفرمایان بتوانند از میان پیشنهادات و رزومه‌هایی که برای آگهی‌های استخدام آن‌ها ارسال شده است، میزان انطباق آن‌ها را به راحتی بررسی کنند. فیلتر کردن هوشمند رزومه‌های هر آگهی، باعث می‌شود تا کارفرمایان در کوتاه‌ترین زمان ممکن، رزومه‌ی مورد نظر خود را بیابند.

ارسال پیشنهادات و رزومه‌های شخصی سازی شده

یکی از خلاء‌ها در بسترهای آنلاین کاریابی و استخدام این است که برای هر آگهی استخدام، تنها به یک حالت می‌توان رزومه ارسال کرد. در صورتی که، برای بالا رفتن شانس استخدام شدن و بررسی اولیه‌ی دقیق‌تر، بهتر است تا کارجویان بتوانند برای هر آگهی و هر موقعیت شغلی، پیامی منحصر به فرد ارسال کنند. وین ورک به عنوان پیشرو در این زمینه، این امکان را به کارجویان می‌دهد تا در رابطه با ارسال رزومه‌ها برای کارفرمایان، بخشی از آن‌ را به صورت شخصی سازی شده، به نمایش بگذارند. این موارد می‌توانند شامل مهارت‌، نمونه کار، سابقه‌ی کار و هر آنچه که به یک آگهی خاص مرتبط هستند، باشند.

جامعیت در ارائه‌ی خدمات کاریابی

وین ورک را می‌توان اولین سایت کاریابی دانست که علاوه بر ارائه‌ی خدمات استخدام تمام وقت و پاره وقت، امکان انجام پروژه به صورت موقت را نیز برای کابران فراهم کرده است. در این زمینه، کارفرمایان می‌توانند فعالیت‌ها و پروژه‌های موقت خود را به صورت موقت برون سپاری کرده، و یا از مهارت‌های فریلنسرها در حوزه‌های مورد نیاز خود بهره‌مند شوند. در این خصوص، وین ورک علاوه بر امکاناتی مانند پروفایل با نام کاربری منحصر به فرد و ارسال رزومه‌های شخصی سازی شده، فعالیت‌هایی مانند مرحله بندی پروژه، پرداخت امن و داوری را در بخش انجام پروژه‌های موقت در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

3

پیوستن به وین ورک، گام برداشتن در مسیری جدید از زندگی کاری

وین ورک یک سایت کاریابی نوپا است که با بکارگیری دانش تیم متخصص خود، سعی دارد تا فرآیند استخدام را برای کارجویان و کارفرمایان تسهیل و تسریع کند. وین ورک، کمتر از یک سال است که فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرده، و توانسته است در این مدت کوتاه، با ارائه‌ی خدماتی متفاوت و هوشمند، اعتماد هزاران کاربر را به خود جلب کند. هدف این بستر کاریابی آنلاین، ارائه‌ی ایده‌های خلاقانه و نوآورانه بوده است و همواره در صدد آن است تا با هوشمندسازی فرآیند‌های استخدام، فعالان این حوزه را در مسیری جدید هدایت کند. از این رو، همراه شدن با وین ورک، باعث می‌شود تا بتوانید همواره از خدمات متفاوت آن بهره‌مند شده، و از امکانات هوشمند آن در جهت کسب تجربه‌ای متفاوت و آسان‌تر استفاده کنید. در حال حاضر، یکی از بهترین حوزه‌هایی که کارجویان و کارفرمایان در وین ورک به آن توجه داشته‌اند، استخدام برنامه نویس است. شما نیز می‌توانید به عنوان برنامه نویس، طراح گرافیک و غیره، با ثبت نام در این سایت، شغل مورد نظر خود را پیدا کنید. کارفرمایان نیز قادر هستند به راحتی و با درج آگهی رایگان، پیشنهادات و رزومه‌های کارجویان را در تمامی موقعیت‌های شغلی دریافت کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

مطالب مشابه