افشاگری جدید کریم باقری علیه طارمی

27

1400/8/18

10:39


مربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: از همه می خواهم به دنبال حاشیه و جنجال نباشند چرا که الان فقط باید به تیم ملی و موفقیت آن فکر کنیم.

افشاگری جدید کریم باقری علیه طارمی

کریم باقری درباره خط خوردن مهدی طارمی گفت: مهدی طارمی یکی از بهترین بازیکنان ماست و در شرایط خوبی قرار دارد و بازی‌های تاثیرگذاری را برای پورتو انجام می‌دهد، مسئله‌ای که رخ داده بی جهت بزرگ شده و از همه می‌خواهم این مسئله را ادامه ندهند تا موضوع در شرایط خوبی حل شود.

وی ادامه داد: اسکوچیچ با طارمی تماس گرفت اما جواب نداد، من هم تماس گرفتم و متاسفانه مهدی پاسخ نداد و همین عدم پاسخ دادن به تماس‌ها متاسفانه حاشیه‌هایی را ایجاد کرد که به نظر من چیز خاصی نیست و خیلی راحت قابل حل است.

مربی تیم ملی فوتبال ایران یادآور شد: در این روزها خیلی در خصوص طارمی و اسکوچیچ صحبت شد، در این مقطع باید از تیم ملی حمایت کرد و این مساله با صحبت کردن خیلی راحت حل می‌شود.

وی تاکید کرد: به نظرم اگر طارمی پاسخ تماس‌ها را می‌داد موضوع به سرعت حل می‌شد و الان تمام هدفمان این است که تیم ملی نتیجه بگیرد.

تیم ملی فوتبال ایران تا به اینجا در گروه نخست موفق شده ۱۰ امتیاز به دست بیاورد و بالاتر از تیم‌های کره جنوبی، لبنان، امارات، عراق و سوریه قرار بگیرد.

منبع: خبر ورزشی

مطالب مشابه