رومن فور: هر کاری می کنم تا به میلان بروم

منبع: طرفداری

64

1400/8/18

11:20


رومن فور: هر کاری می کنم تا به میلان بروم

رومن فور مشتاقانه منتظر انتقال به میلان است

رومن فور، وینگر 23 ساله فرانسوی باشگاه برست، در تابستان هدف نقل و انتقالاتی میلان بود اما این انتقال محقق نشد. با این حال انتقال رومن فور به میلان در ژانویه محتمل به نظر می رسد و پائولو مالدینی در بازار زمستانی نقل و انتقالات، بار دیگر برای این بازیکن موثر برست اقدام می کند.

طرفداری | رومن فور که تا این جای فصل لیگ یک فرانسه توانسته 4 گل و 4 پاس گل در 12 بازی ثبت کند، در مصاحبه با گاتزتا دلو اسپورت علنا از اشتیاق و علاقه اش برای انتقال به میلان در ژانویه 2022 سخن گفت:

وقتی مالدینیِ بزرگ با شما تماس می گیرد، احساس ارزشمند بودن می کنید و همه کار می کنید تا به میلان بروید. می دانم برای موفق شدن در تیم هایی چون میلان، باید آماده باشید. به همین خاطر من یک بدنساز شخصی دارم که سه روز در هفته کار می کنیم و یک کارشناس تغذیه دارم تا غذای سالم بخورم. همچنین یک مربی روانشناسی دارم تا یاد بگیرم چگونه احساساتم را کنترل کنم و با فشارهای بازی کردن در یک تیم بزرگ چون میلان کنار بیایم. بالو توره را از روزهای حضور در موناکو می شناسم. او به من می گوید میلان باشگاهی بزرگ و جاه طلب با هوادارانی فوق العاده است. من هم جاه طلب هستم و هر کاری می کنم تا به میلان بروم. دربی میلان؟ بسیار زیبا بود و من هم دوست داشتم در زمین باشم. ابراهیموویچ بازیکنی فوق العاده است و به عنوان یک هوادار پاری سن ژرمن همیشه بازی هایش را دنبال می کردم. همه بازیکنان میلان سطح بالا هستند. 

مطالب مشابه