قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار چند؟ (۱۸ آبان)

73

1400/8/18

11:40


امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک میلیون و ۲۰۷ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۲ میلیون و ۷۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۸ هزار و ۶۰تومان است.

هم‌اکنون در بازار داخلی، قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک میلیون و ۲۰۷ هزار تومان، قیمت دلار ۲۸ هزار و ۶۰ تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۲ میلیون و ۷۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم نیز ۱۱ میلیون و ۹۰۰هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان هم‌اکنون، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای ۲۴ عیار در هر گرم یک میلیون و ۶۰۵ هزار تومان و هر مثقال طلا، ۵ میلیون و ۲۳۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

در بازار ارز هم‌‌اکنون،‌ قیمت دلار ۲۸ هزار و ۸۴ تومان، قیمت یورو ۳۲ هزار و ۴۱۷ تومان، پوند انگلیس ۳۷ هزار و ۹۲۹ تومان و درهم امارات ۷ هزار و ۶۳۸ تومان اعلام شده است.

علاوه بر این، در صرافی‌های بانکی قیمت فروش دلار ۲۷ هزار و ۵۷۹تومان و قیمت خرید دلار از مردم ۲۷ هزار و ۳۳ تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز معادل ۳۱ هزار و ۴۷۹تومان و قیمت خرید یورو نیز ۳۰ هزار و ۸۵۵ تومان اعلام شده است.

 

منبع: اقتصاد نیوز

مطالب مشابه