دستگیری فروشندگان الماس تقلبی در تهران

منبع: عصر ایران

41

1400/8/18

11:55


در تحقیقات مشخص شد ۳ فروشنده الماس تقلبی طی درگیری با چند خریدار، ۵ گلوله شلیک کردند و از صحنه جرم گریخته اند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری ۳ فروشنده تقلبی الماس در غرب تهران پس از وقوع یک تیراندازی در تهران خبر داد و گفت: از متهمان ۵ عدد الماس تقلبی کشف شد.
 
سرهنگ "جلیل موقوفه ای" در گفتگو با پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: وقوع یک تیراندازی در تهران به کلانتری ۱۰۷ فلسطین گزارش شد وبا اعلام این خبر تیم عملیات کلانتری به در محل حادثه حاضر شدند و تحقیقات خود را آغاز کردند.
 
وی افزود: در تحقیقات مشخص شد ۳ فروشنده الماس تقلبی طی درگیری با چند خریدار، ۵ گلوله شلیک کردند و از صحنه جرم گریخته اند.
 
رئیس پلیس پیشگیری تهران ادامه داد: بنا بر حساسیت موضوع تیم عملیات کلانتری ۱۰۷ فلسطین با رصد‌های اطلاعاتی و انجام تحقیقات پلیسی هویت و مخفیگاه ۳ متهم را شناسایی کردند.
 
این مقام پلیس در ادامه تصریح کرد: تیم عملیات کلانتری پس از دریافت این اطلاعات مهم با اخذ مجوز‌های لازم قضائی ۳ کلاهبردار حرفه‌ای را بازداشت و به کلانتری منتقل کردند.
 
وی افزود: در بررسی‌های بیشتر از متهمان ۵ عدد الماس تقلبی و یک قبضه کلت جنگی کشف شد همچنین متهمان ۳۵ تا ۴۰ ساله در بازجویی‌ها پس از مشاهده شواهد و مدارک موجود به جرم خود مبنی بر تیراندازی و خرید و فروش الماس‌های تقلبی اعتراف کردند.
 
سرهنگ موقوفه‌ای با بیان اینکه یکی از متهمان در ۳ استان مازندران، قم و مشهد تحت تعقیب است، خاطرنشان کرد: کشف جزئیات پرونده ادامه دارد و متهمان برای اخذ دستور قضائی به دادسرا روانه شدند.

مطالب مشابه