شوک بزرگ کالدرون به پرسپولیسی ها

28

1400/8/18

11:56


سرمربی اسبق پرسپولیس، گفت: تا کنون هیچ پولی از سوی باشگاه پرسپولیس به حساب من واریز نشده است.

شوک بزرگ کالدرون به پرسپولیسی ها

موضوع پرداخت طلب گابریل کالدرون سرمربی سابق باشگاه پرسپولیس به یکی از چالش‌های مهم این روزهای باشگاه پرسپولیس تبدیل شده است. موضوعی که حتی منجر شد تا پرسپولیس در حساس‌ترین مقطع فصل نتواند بازیکن خوب خارجی جذب کند.

تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی بیست و یکمین دوره مسابقات لیگ برتر را با ۲ پیروزی، یک شکست و یک تساوی آغاز کرد که به عقیده خیلی از کارشناسان این تیم نیاز به تقویت دارد اما در این مقطع حساس به خاطر تعلل در حل پرونده گابریل کالدرون، امکان خرید بازیکن جدید میسر نشد.

یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم امیدوار بود تا با پرداخت به موقع مطالبات کالدرون، پرسپولیس تا پیش از پایان نقل و انتقالات بتواند بازیکنان جدیدش را بگیرد اما این اتفاق رخ نداد

سیدمجید صدری سرپرست باشگاه پرسپولیس، ۲۹ مهرماه طی مصاحبه‌ای در گفت‌وگو با سایت باشگاه اعلام کرد که مطالبات کالدرون و دستیارانش تامین شده و به زودی پرداخت می‌شود.

این در حالی است که تاکنون اتفاقی رخ نداد تا اینکه باشگاه پرسپولیس یک مصاحبه دیگر در تاریخ ۱۲ مهرماه از سرپرست باشگاه منتشر کرد که در آن صدری اعلام کرده بود: «روند مراحل انتقال پول گابریل کالدرون و دستیار وی از باشگاه آغاز شد و تا تسویه بدهی باشگاه و اجرای حکم فیفا به منظور باز شدن پنجره نقل و انتقالات ادامه پیدا خواهد کرد.»

صدری همچنین اعلام کرده بود که منتظر دریافت مجوزهای قانونی بودیم که زمان‌بَر بود و با پیگیری‌های صورت گرفته، این مهم محقق شد. حالا به اطلاع هواداران عزیز و رسانه‌های محترم می‌رسانم؛ انتقال پول در حال انجام است. به محض نشستن تمام مبالغ واریزی به حساب او، اسناد مربوطه برای فیفا ارسال خواهد شد تا نسبت به باز شدن پنجره نقل و انتقالات اقدام شود.

با این حال با گذشت ۶ روز هنوز پولی به حساب سرمربی سابق سرخپوشان ننشسته است.

گابریل کالدرون در همین راستا به خبرنگار ایرنا گفت: هنوز تا این لحظه پولی از سوی پرسپولیس به حساب من نیامده است.

منبع: ایرنا

مطالب مشابه