نگاهی به روند تغییرات ظاهری شایلو، دختر آنجلینا جولی و برد پیت

نگاهی به روند تغییرات ظاهری شایلو، دختر آنجلینا جولی و برد پیت


منبع: روزیاتو

224

1400/8/18

12:07


نگاهی به روند تغییرات ظاهری شایلو، دختر آنجلینا جولی و برد پیت

نگاهی به روند تغییرات ظاهری شایلو، دختر آنجلینا جولی و برد پیت

شایلو نیوول جولی-پیت در سال ۲۰۰۸ در کشور آفریقایی نامیبیا به دنیا آمد. او اولین فرزند بیولوژیک آنجلینا جولی و برد پیت است که البته با احتساب فرزند خوانده های این زوج سابق، چهارمین فرزند آن ها محسوب می شود. او هم مانند همه ی فرزندان چهره های مشهور، همواره سوژه ی پاپاراتزی ها بوده است (پاپاراتزی به عکاسانی گفته می شود که از سلبریتی ها و خانواده ی آن ها در مکان های عمومی بی اجازه عکس می گیرند و این تصاویر را به نشریات می فروشند). شایلو اما نه تنها به خاطر اینکه فرزند دو تن از مشهورترین بازیگران دنیا است، بلکه به خاطر تغییرات ظاهری چشمگیری که طی سالیان داشته نیز مورد توجه قرار گرفته است.

در  ادامه نگاهی به روند تغییرات ظاهری او خواهیم داشت.

شایلو شباهتی غیر قابل انکار به پدر و مادر ستاره اش دارد.

او در جدیدترین حضور خود در ملأعام که به همراه مادرش در مراسم فرش قرمز نمایش افتتاحیه فیلم سینمایی «جاودانگان» (Eternals) بود، با ظاهر جدید خود دنیا را شگفت زده کرد.

در سال های گذشته در رسانه ها از شایلو به عنوان یک پسر یاد می شد. پدر و مادرش گفته بودند شایلو از سن پایین خواسته بود او را یک پسر بدانند.

برد پیت در سال ۲۰۰۸ در برنامه ی تلویزیونی اپرا وینفری گفت شایلو وقتی ۲ ساله بود از همه خواسته بود او را جان یا پیتر صدا بزنند که به خاطر علاقه اش به شخصیت های فیلم انیمیشنی «پیتر پن» (Peter Pan) بود.

پیت درباره ی شایلو گفت: «در حال حاضر می خواهد که جان یا پیتر صدایش بزنیم، به خاطر همین مثلاً وقتی می خواهیم چیزی از او بپرسیم باید بگوییم: “جان، باز هم آب میوه می خواهی؟”»

مادر او، آنجلینا جولی هم در سال ۲۰۱۰ به نشریه ونتی فر گفته بود شایلو خود را یکی از برادرهایش می داند، به همین دلیل موهایش را کوتاه می کند و مثل آن ها لباس می پوشد.

کت، کراوات و شلوار، لباس هایی بود که جان/ شایلو قبلاً می پوشید.

شایلو در سال ۲۰۱۹ در مراسم آغاز اکران فیلم سینمایی «مالفیسنت دو» (Maleficent 2) در شهر رم، رنگ لباس هایش را با پوشش خواهرش، زاهارا و مادرش ست کرده بود. با این حال، باز هم کت اسپورت و شلواری سیاه رنگ به تن داشت.

اکتبر امسال، شایلوی ۱۵ ساله با یک لباس دخترانه در مراسم نمایش افتتاحیه فیلم سینمایی «جاودانگان» در لس آنجلس حاضر شد. این لباس را مادرش، جولی، قبلاً به تن کرده بود.

در حقیقت، لباس شایلو نسخه ی تغییر یافته ی لباس آنجلینا جولی، کار طراح لباسی به نام گابریلا هارتس بود. خواهر زاهارا هم به سراغ کمد لباس مادرشان رفته و لباس نقره ای رنگی را انتخاب کرده بود که جولی در سال ۲۰۱۴ در مراسم اسکار به تن کرده بود.

شایلو حالا موهای بلندتری هم دارد، آنقدر بلند که توانسته بود آن ها را ببافد و پشت سر جمع کند. در جشنواره فیلم رم که جولی برای معرفی و تبلیغ فیلم سینمایی «جاودانگان» در آن شرکت کرده بود، شایلو با این آرایش موی زیبا و یک لباس دخترانه ی سیاه رنگ حاضر شد.

ظاهر جدید او با پوششی که در سال های گذشته داشت، کاملاً متفاوت است.

شایلو حالا مانند خواهرش زاهارا دوست دارد آرایش کند و استایل های جدیدی را امتحان کند. مسلماً مادر خوش پوشش هم الگوی او است.

در هر حال، او چه لباس دخترانه به تن کند و چه کت و شلوار، نه شایلو و نه خانواده اش دیگر صحبتی درباره ی هویت جنسی او نکرده اند.

روشن نیست که فرزند برد پیت و آنجلینا جولی هنوز هم می خواهد او را جان صدا بزنند یا حالا دیگر شایلو است.

در هر حال، شایلو جولی-پیت حالا خوشحال به نظر می رسد و این تنها چیزی است که اهمیت دارد.

شایلو حالا نوجوانی با اعتماد به نفس به نظر می رسد. بی تردید حمایت های خانواده اش نقش زیادی در شکل گیری این اعتماد به نفس در او داشته است.

در شبکه های اجتماعی صحبت از شباهت چهره ی شایلو به مادربزرگش هم هست. او به طور قطع شبیه مارچلین برترند، مادر آنجلینا جولی نیز هست. برترند هم مانند پدر جولی، جان ویت، بازیگر بود.

شایلو همراه با دیگر فرزندان آنجلینا جولی و برد پیت، تاکنون فعالیت هایی در هالیوود داشته است. شاید پا جای پای والدین و پدربزرگ و مادربزرگش بگذارد و به هنرپیشه ای مشهور بدل شود. او فعلاً در مراسم های سینمایی بسیار راحت به نظر می رسد، مراسم هایی که در آن ها از حالا با او همچون یک سلبریتی رفتار می شود.

مطلب برای شما مفید بود؟

به مطلب امتیاز دهید

میانگین امتیازها 0 / 5. تعداد رای: 0

تاکنون رأی داده نشده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می‌دهد.

مطالب مشابه