قیمت درهم امارات سه‌شنبه ۱۸ آبان۱۴۰۰

منبع: فرارو

85

1400/8/18

12:09


قیمت درهم امارات امروز سه‌شنبه ۱۸ آبان در حالی به هفت هزار و ۶۶۰ تومان رسید که اولین روز معاملاتی بازار آزاد ارز در سال ۱۴۰۰ می‌توانستید آن را با قیمت شش هزار و ۷۵۰ تومان خریداری کنید

قیمت درهم امارات سه‌شنبه ۱۸ آبان۱۴۰۰

فرارو- قیمت درهم امارات امروز سه‌شنبه ۱۸ آبان۱۴۰۰ در شروع معاملات بازار آزاد به هفت هزار و ۶۶۰ تومان رسید که نسبت به قیمت پایانی معاملات در بازار آزاد ارز، ۱۰ تومان بیشتر است. درهم دیروز یکشنبه ۱۶ آبان با قیمت هفت هزار و ۶۵۰ تومان به کار خود پایان داده بود.

قیمت درهم امارات در بازار آزاد، هفته گذشته سه‌شنبه ۱۱ آبان، هفت هزار و ۵۲۵ تومان بود. یک روز بعد در روز چهارشنبه ۱۲ آبان با قیمت هفت هزار و ۶۱۵ تومان به کار خود پایان داد. درهم در آخرین روز هفته گذشته روی پله هفت هزار و ۵۵۰ تومان ایستاد، اما اولین روز هفته جدید را مانند بقیه ارزها، با هیجان و رشد شروع کرد و در پایان روز شنبه ۱۵ آبان به هفت هزار و ۵۸۵ تومان دست پیدا کرد. قیمت درهم یکشنبه ۱۶ آبان به هفت هزار و ۶۳۵ تومان رسید و دیروز دوشنبه ۱۷ آبان اگرچه در ابتدا ۳۰ تومان افزایش پیدا کرد، اما در پایان روز به هفت هزار و ۶۵۰ تومان دست پیدا کرد.

قیمت درهم امارات در هفت روز گذشته

سه‌شنبه ۱۱ آبان چهارشنبه ۱۲ آبان پنجشنبه ۱۳ آبان شنبه ۱۵ آبان یکشنبه ۱۶ آبان دوشنبه ۱۷ آبان سه‌شنبه ۱۸ آبان
هفت هزار و ۵۲۵ تومان هفت هزار و ۶۱۵ تومان هفت هزار و ۵۵۰ تومان هفت هزار و ۵۸۵ تومان هفت هزار و ۶۳۵ تومان هفت هزار و ۶۵۰ تومان هفت هزار و ۶۶۵ تومان

قیمت درهم امارات امروز سه‌شنبه ۱۸ آبان در حالی به هفت هزار و ۶۶۰ تومان رسید که اولین روز معاملاتی بازار آزاد ارز در سال ۱۴۰۰ می‌توانستید آن را با قیمت شش هزار و ۷۵۰ تومان خریداری کنید. یعنی طی هفت ماه گذشته، قیمت درهم حدود ۹۰۰ تومان افزایش داشته است. بررسی اطلاعات بازار نشان می‌دهد سقف قیمت درهم در این مدت هفت هزار و ۷۴۵ تومان و کف قیمت آن پنج هزار و ۶۹۰ تومان ثبت شده است.

قیمت درهم امارات در سال ۱۴۰۰

قیمت ابتدای سال قیمت فعلی سقف قیمت کف قیمت
شش هزار و ۷۵۰ تومان هفت هزار و ۶۶۰ تومان هفت هزار و ۷۴۵ تومان دو هزار و ۵۱۰ تومانمطالب مشابه