برخی با بی اخلاقی خدمات نظام را تخریب می کنند

منبع: حوزه

60

1400/8/18

12:52


حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: کسی منکر مشکلات نیست، اما با بی اخلاقی و تخریب، ارزش کارهای انجام شده را کم نکنیم.

برخی با بی اخلاقی خدمات نظام را تخریب می کنند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه در استان کردستان،حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی، امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان کردستان اظهار داشت: خوشبختانه شاهد حرکت خوبی از سوی مسئولان استان کردستان در بحث مباحث فرهنگی هستیم و امیدواریم که این امر تداوم داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: باید در مسیر انجام کار نگاه ما همواره مثبت باشد، با این وجود برخی افراد همواره نقاط ضعف و منفی را می بینند که این نوع نگاه باید اصلاح شود.

حجت‌الاسلام و المسلمین پورذهبی ادامه داد: کارهای بسیاری در استان صورت گرفته است، ولی بعضی از مردم این کارها را نمی بینند؛ کارهایی همانند پروژه راه آهن همدان ـ سنندج یا فرودگاه سقز. این کار کمی نیست.

 استاد حوزوی تصریح کرد: نسبت به دوران پیش از انقلاب کارهای بزرگی چه در سطح کشور و چه در استان کردستان انجام شده است که درخواست داریم رسانه ها آنها را اطلاع رسانی کنند.

وی ادامه داد: کسی منکر مشکلات نیست، با این حال باید همواره به خدا توکل کرد و به آینده خوشبین و امیدوار باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان افزود: با بی اخلاقی و تخریب، ارزش کارهای انجام شده را کم نکنیم.

حجت‌الاسلام و المسلمین پورذهبی در پایان خاطرنشان کرد: از اعضای شورای فرهنگ عمومی و مدیران درخواست داریم که نسبت به جلسات توجه داشته باشند و همواره حضور منظمی داشته باشند.

مطالب مشابه