مربی سوریه: بازی مقابل عراق بسیار مهم است/ ایران و کره‌ جنوبی شرایط متفاوتی دارند

منبع: طرفداری

31

1400/8/18

12:54


مربی سوریه: بازی مقابل عراق بسیار مهم است/ ایران و کره‌ جنوبی شرایط متفاوتی دارند

مربی سوری درباره دیدار سرنوشت‌ ساز تیم ملی فوتبال کشورش برابر عراق در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ صحبت کرد

مربی سوریه از المواس، خریبین و السومه تمجید کرد.

به گزارش طرفداری و به نقل از سایت کوره، احمد الشعار درباره بازی روز پنجشنبه تیم‌‌های ملی فوتبال سوریه و عراق به میزبانی قطر در چارچوب مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 در گروه A آسیا گفت:

این یک بازی بسیار مهم و سرنوشت‌ساز است و قابل تقسیم شدن نیست. سوریه و عراق به دنبال حفظ امید صعود به جام جهانی 2022 از قاره آسیا هستند. ایران و کره‌جنوبی در طبقه‌بندی متفاوتی نسبت به سایر تیم‌های گروه قرار می‌گیرند.

این مربی سوری افزود:

عراق در بهترین شرایط خود قرار ندارد و از مشکلات دفاعی رنج می‌برد. بنابراین سوریه باید از این شرایط استفاده کند و عراق به خاطر عدم کسب پیروزی تحت فشار زیادی قرار دارد. سوریه باید بازی متفاوت و تهاجمی نسبت به بازی‌های قبلی ارائه کند. بازیکنان سوریه مثل المواس، خریبین و السومه در باشگاه‌های خود بهترین هستند. تعدادی از مدافعان ما به دلیل توقف لیگ داخلی بازی نکردند و این یک نکته منفی است. هرچند آنها برای رسیدن به پیروزی تلاش خواهند کرد و باعث بازگشت اعتماد و امید سوریه می‌شوند.

در جدول رده‌بندی گروه A مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 در قاره آسیا ایران با 10 امتیاز صدرنشین است. کره جنوبی (8 امتیاز)، لبنان (5 امتیاز)، امارات (3 امتیاز)، عراق (3 امتیاز) و سوریه (یک امتیاز) رتبه‌های دوم تا ششم جدول را در اختیار دارند.

مطالب مشابه