همایون شاهرخی: تصمیم اسکوچیچ در خصوص طارمی درست بود

منبع: طرفداری

28

1400/8/18

12:54


همایون شاهرخی: تصمیم اسکوچیچ در خصوص طارمی درست بود

همایون شاهرخی از تصمیم دراگان اسکوچیچ در خصوص مهدی طارمی حمایت کرد

همایون شاهرخی سرپرست و سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان تأکید کرد، تصمیم دراگان اسکوچیچ برای خط زدن مهدی طارمی از تیم ملی درست بوده است.

به گزارش طرفداری، همایون شاهرخی درباره خط خوردن مهدی طارمی از تیم ملی و اختلافی که این بازیکن با دراگان اسکوچیچ پیدا کرده است به تسنیم گفت:

من در این زمینه به صورت کلی صحبت می‌کنم و باید بگویم که همیشه طرفدار نظم و انضباط بوده‌ام. اگر سرمربی شأن خود را در نظر بگیرد و همیشه به نظم و انضباط اهمیت بدهد، بدون شک موفقیت‌هایش ادامه‌دار خواهد بود، ولی اگر بخواهد به حرف‌های دیگران توجه کند و تحت تأثیر قرار بگیرد، قطعاً موفقیتی به دست نمی‌آورد.

شاهرخی در ادامه افزود:

وقتی ما یک نفر را به‌عنوان سرمربی در تیم ملی انتخاب می‌کنیم بدون شک باید به او اطمینان و اعتماد داشته باشیم و مسئله مهم باید این باشد که شخصیتِ تیم ملی حفظ شود. من هم زمانی که مربیگری می‌کردم اگر بازیکنی پایش را از گلیمش درازتر می‌کرد مطمئناً آن بازیکن را کنار می‌گذاشتم.

سرپرست پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان همچنین تصریح کرد:

اعتقاد دارم که نظم و انضباط همیشه باید سرلوحه کار باشد. من طرفدار نظم هستم و به همین دلیل اعتقاد دارم که تصمیم سرمربی تیم ملی در عدم دعوت از مهدی طارمی درست بود و من از این تصمیم دفاع می‌کنم.

شاهرخی در پاسخ به این پرسش که «آیا نبود طارمی از لحاظ فنی به ضرر تیم ملی تمام نخواهد شد؟»، گفت:

وقتی همه چیز در قالب یک کارگروهی و به صورت منظم پیش برود هیچ خللی به وجود نمی‌آید. باز هم تأکید می‌کنم که نظم و انضباط از هر چیز دیگری مهمتر است.

سرمربی تیم ملی کشورمان در پایان گفت:

من امیدوارم تیم ملی فوتبال کشورمان با درایت کادر فنی، همت بازیکنان و حمایت وزارت ورزش و فدراسیون به جام جهانی راه پیدا کند و ما در این تورنمنت مهم نتایج درخشانی بگیریم.

مطالب مشابه