خبر بد برای فرانسه و یونایتد؛ پوگبا مصدوم شد

منبع: ورزش 3

20

1400/8/18

13:04


خروج پل پوگبا، هافبک منچستریونایتد، از تمرینات روز دوشنبه تیم ملی فرانسه باعث ایجاد نگرانی‌هایی شده است.

خبر بد برای فرانسه و یونایتد؛ پوگبا مصدوم شد

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فرانسه اردوی تمرینی خود را برای حضور در دو دیدار آخر مرحله انتخابی جام جهانی 2022 قطر برگزار کرده تا با پیروزی در این دو بازی حضورش در این رقابت‌ها را قطعی کند.

آنها تنها یک قدم تا صعود به جام جهانی فاصله دارند اما حالا به صورت جدی نگران شرایط آمادگی یکی از ستاره‌های تیم‌شان هستند.

بسیاری از رسانه‌های خبری مدعی شده‌اند که پل پوگبا نتوانسته تا پایان جلسه تمرینی روز دوشنبه در زمین بماند و ظاهرا در جریان برخوردی که با آلفونس آرئولا داشته دچار مصدومیت شده تا لنگ لنگان و با کمک دیدیه دشان، سرمربی این تیم، از زمین تمرین خارج شود.

 

خبر بد برای فرانسه و یونایتد؛ پوگبا مصدوم شد

 

حالا مشخص شده که این بازیکن از ماهیچه ران پای راست دچار مصدومیت شده و نمی‌تواند دیگر شاگردان دیدیه دشان را در دو دیدار پیش رو برابر قزاقستان و فنلاند همراهی کند. به همین دلیل این سرمربی فرانسوی تصمیم گرفت که جوردن ورتو، هافبک رم، را به جای او به اردوی تیم ملی دعوت کند. 

این اتفاق در حالی رخ داده که پوگبا در آستانه پایان محرومیتش از رقابت‌های لیگ برتر بود و سولسشر امید داشت که در شرایط بحرانی فعلی تیم بتواند به زودی از او استفاده کنند. این هافبک فرانسوی در جریان بازی برابر لیورپول که با شکست 0-5 یونایتد به پایان رسید، به دلیل خطای شدیدی که انجام داد سه جلسه از همراهی تیمش محروم شده بود.

حالا سرمربیان هر دو تیم منتظر اعلام پاسخ کادر پزشکی تیم ملی فرانسه هستند تا مشخص شود که مصدومیت پوگبا تا چه اندازه جدی است و تا چه زمانی از میادین فوتبال دور خواهد بود.   

مطالب مشابه