جوانی حسرت آور مهتاب کرامتی در 51 سالگی !  / خانم بازیگر قصد پیر شدن ندارد !

جوانی حسرت آور مهتاب کرامتی در 51 سالگی ! / خانم بازیگر قصد پیر شدن ندارد !


منبع: رکنا

79

1400/8/18

13:04


جوانی حسرت آور مهتاب کرامتی در 51 سالگی !  / خانم بازیگر قصد پیر شدن ندارد !

مهتاب کرامتی از فعالان اینستاگرام است اما عموما حاشیه ای ندارد و مهتاب کرامتی بیش از 2 میلیون دنبال کننده دارد و مهتاب کرامتی به تازگی هم وارد 51 سالگی شده است. اما اگر از مخاطبان مهتاب کرامتی باشید متوجه جوان‌تر بودن مهتاب کرامتی نسبت به سن و سالش نیز شده‌اید!

به گزارش رکنا، مهتاب کرامتی پست جدیدی را در فضای مجازی منتشر کرد. او در حال حاظر بیش از 2 میلیون دنبال کننده دارد که به تازگی هم با انتشار تصویری پر انرژی از خود نظراتی زیبا از کاربران و همکارانش دریافت کرد.

مهتاب کرامتی

مهتاب کرامتی اغلب نقش های جدی را بازی می کند و اگر در پروژه ای حضور داشته باشد آن فیلم و یا سریال قطعا پر مخاطب نیز خواهد شد. خانم بازیگر در جدید ترین فیلمی که بازی کرده «اورکا» است که همراه با ترانه علیدوستی می باشد. وی از فعالین با کلاس اینستاگرام است که هر چیزی را پست و استوری نمی کند و مانند بعضی ها از خود راضی نیست که هر چیزی را بیان کند!

مهتاب کرامتی

این بازیگر زن مشهور و محبوب ایرانی درباره دلایل زیبایی و جوان ماندنش می‌گوید و اینکه از عملکرد دختران ایرانی که ظاهر و چهره خود را خیلی تغییر می‌دهند و غرق در آرایش می‌شوند انتقاد کرد. کرامتی می‌گوید که برای بازیگر شدن نیاز به آرایش کردن نیست! البته برخی هم می‌گویند این گفته برای خانم کرامتی که خودش زیبایی طبیعی دارد صدق می‌کند وگرنه خیلی از بازیگران زن اگر آرایش کردن نبود فرصت ایفای نقش نداشتند. این را یکی از بازیگران زن مشهور در یک مصاحبه گفته که آرایش نکردن و جذاب نبودن چهره دلیل اصلی سوختن خیلی از استعدادهای بازیگری در ایران است!

مهتاب کرامتی متولد 25 مهر 1349 در ملایر استان همدان، بازیگر و کنشگر حقوق کودکان است. فارغ التحصیل لیسانس رشته میکروبیولوژی از دانشگاه آزاد می‌باشد که علاوه بر بازیگری در طراحی لباس و دکوراسیون نیز فعالیت می‌کند و تحربه تهیه کنندگی هم دارد. پدرش «یحیی کرامتی» ارتشی و مادرش استاد دانشگاه  و خواهر بزرگش داروساز است.

مهتاب کرامتی

ازدواج ناموفق مهتاب کرامتی

مهتاب کرامتی قبل از شروع بازیگری با بابک ریاحی پور ازدواج کرد اما این زندگی با بدنیا آمدن یک فرزند دختر نیز دوام نیاورد و در نهایت به جدایی و طلاق ختم شد. خودش می‌گوید: من سال‌‌ها پیش ازدواج کردم زندگی خیلی خوبی هم داشتم اما در واقع چون در سن پایین ازدواج شکل گرفت در نهایت موفقیت‌‌آمیز نبود اما هنوز از حال هم باخبر هستیم.

مهتاب کرامتی

حفظ جوانی مهتاب کرامتی

من هر شب سعی می‌کنم خیلی زود بخوام ، مادرم متخصص تغذیه است برای همین در خانواده‌ای بزرگ شدم که به نوع خورد و خوراک توجه می‌شود. آب خوردن جزو جدایی‌‌ناپذیر زندگی من است و آب را با درجه حرارت اتاق یکنواخت می‌‌کنم، صبحانه را حتما کامل می‌‌خورم زیرا این موضوع می‌ تواند کمک کند که اندامم ثابت بماند.

مهتاب کرامتی

آیا این خبر مفید بود؟

مطالب مشابه