کرونا در اردوی تیم ملی آلمان؛ جلسه تمرینی صبح لغو شد

منبع: طرفداری

53

1400/8/18

13:12


کرونا در اردوی تیم ملی آلمان؛ جلسه تمرینی صبح لغو شد

در پی احتمال شیوع کرونا در اردوی تیم ملی تمرینات گروهی امروز این تیم لغو شد.

در پی مثبت اعلام شدن تست یکی از بازیکنان ملی پوش آلمان، اقدامات احتیاطی سفت و سختی در اردوی این تیم لحاظ شده است.

به گزارش طرفداری و به نقل از بیلد، با به پایان رسیدن مسابقات این هفته باشگاهی در اروپا، بازیکنان ملی پوش در اردوی تیم های ملی حاضر شده اند تا برای برگزاری دیدارهای انتخابی جام جهانی آماده شوند. هانسی فلیک، سرمربی تیم ملی آلمان نیز در حالی بازیکنان مد نظر خود را به اردو فراخوانده است که شنیده می شود در تست های انجام شده از بازیکنان ملی پوش، نتیجه یک تست مثبت بوده است.

گفته می شود این بازیکن نیکولاس زوله است که با وجود انجام دو دوز واکسن کرونا باز هم به این بیماری دچار شده است. این دومین بار است که زوله به کرونا دچار می شود. همین اتفاق باعث شده است تا مسئولان تیم ملی آلمان تصمیمات احتیاطی سفت و سختی اتخاذ کنند و در حالی که جلسه درون تیمی روز گذشته اردوی مانشافت لغو شد، حالا تمرین گروهی امروز بازیکنان نیز کنسل شده است و بازیکنان به طور انفرادی در هتل تمرین خواهند کرد. 

به احتمال فراوان تا ساعاتی دیگر تست های مجدد از بازیکنان گرفته خواهد شد و زوله نیز به قرنطینه فرستاده می شود. باید منتظر ماند و دید آیا مسئولان تیم ملی آلمان موفق می شوند مانع از شیوع کرونا در اردوی تیمشان شوند یا نه و به جای زوله نیز چه بازیکنی به تیم ملی دعوت خواهد شد.

مطالب مشابه