فوری/ یحیی با بازگشت این ستاره محبوب موافقت کرد

35

1400/8/18

13:17


کادرفنی تیم فوتبال پرسپولیس برای ایجاد هماهنگی و هارمونی بیشتر در میانه میدان امیدوار به بازگشت هافبک باتجربه‌اش کمال کامیابی نیا به شرایط کامل برای حضور در ترکیب اصلی است.

فوری/ یحیی با بازگشت این ستاره محبوب موافقت کرد

در حالی که خلا یک بازیکن در میانه میدان برای پرسپولیس کاملا مشهود است، یکی از راه های رفع این مشکل بازگشت کمال کامیابی نیا به ترکیب پرسپولیس تلقی می شود.

در همین باره کادرفنی تیم فوتبال پرسپولیس برای ایجاد هماهنگی و هارمونی بیشتر در میانه میدان امیدوار به بازگشت بازیکن باتجربه‌اش به شرایط کامل برای حضور در ترکیب اصلی است.

در این راستا بازگشت او به ترکیب می تواند آشفتگی میانه میدان این تیم را تا حدود زیادی مرتفع کند. این در حالی است که با وجود این که نام کمال در بازی های اخیر در لیست ۱۸ نفره پرسپولیس بوده اما هنوز فرصت بازی به او نرسیده است.

خیلی ها بر این باور هستند که تجربه کامیابی نیا در مقطع فعلی می تواند کمک بزرگی برای پرسپولیس باشد و بازگشت او به ترکیب این امکان را فراهم می سازد تا مشکلات کمربند خط میانی به شکل تاثیرگذاری برطرف شود.

به نظر می رسد تعطیلی حال حاضر لیگ، فرصت مناسبی برای کادر فنی است تا با بازگشت کامیابی نیا به ترکیب خیالش بابت حل بخش زیادی از مشکلات فنی تیم راحت شود.

منبع: پارس فوتبال

مطالب مشابه