هافبک برزیلی در راه استقلال / بازیساز آبی ها پیدا شد؟ + عکس

32

1400/8/18

13:17


یک رسانه برزیلی خبر از پیشنهاد استقلال به کارلوس هافبک برزیلی داد.

وب سایت esportesdp برزیل با انتشار این خبر از پپیشنهاد استقلال به ژان کارلوس خبر داد و نوشت: ژان کارلوس که در نائوچیکو درخشش هایش را به نمایش گذاشته است، از ایران پیشنهادی از استقلال دریافت می کند. این بازیکن پیشنهاد باشگاهی که صدرنشین لیگ ایران است را رد کرد.

استقلال اگر بخواهد از حق خرید این بازیکن استفاده کند، می بایست ۷۰۰ هزار رئال دیگر (۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان) پرداخت کند تا این هافبک را برای همیشه در اختیار داشته باشد. این اطلاعات توسط خبرنگار پائولو دی تارسو، از رادیو ترانس آمیریکا ارائه شده است. شایان ذکر است که ژان کارلوس اخیرا قرارداد خود را با نائوچیکو تا پایان سال ۲۰۲۴ تمدید کرده که حق فسخ قرارداد او حدود ۳ میلیون یورو است. اوایل امسال، ژان کارلوس پیشنهادی از باشگاه ریگا لتونی دریافت کرده بود. با این حال، یک و نیم میلیون رئال (واحد پول برزیل) پیشنهادی توسط باشگاه اروپایی و قرارداد سه ساله، باعث خوشحالی بازیکن شد، اما هیئت مدیره نائوچیکو این پیشنهاد را رد کرد. در آن زمان، باشگاه معتقد بود مبلغ پیشنهادی پایین است.

ژان کارلوس ویسنته ۲۹ سال سن دارد و قبلا در تیم هایی نظیر گویاس، سائوپائولو، پالمیراس و کوریتیبا عضو بوده ولی تمام دوران حرفه ای خود را در سری بی، دومین سطح از فوتبال برزیل گذرانده است. پست او هافبک تهاجمی است و در فصل جاری در ۴۲ بازی ۱۳ گل زده و ۱۳ پاس گل نیز داده است. این بازیکن در فصل گذشته نیز در ۳۹ مسابقه ۱۰ گل به ثمر رساند و ۴ پاس گل داد. با توجه به پایان بازار نقل و انتقالات تابستانی فوتبال ایران، استقلال دیگر قادر به جذب این بازیکن نیست مگر اینکه در زمستان برای جذب او یک بار دیگر اقدام کند.

ژان-کارلوس

منبع: فوتبالی

مطالب مشابه