برگزاری مانور خودحفاظتی در آبفای استان اصفهان

منبع: رکنا

40

1400/8/18

13:54


برگزاری مانور خودحفاظتی در آبفای استان اصفهان

به گزارش رکنا از اصفهان،این مانور با دستور مدیر عامل و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج با رمز «یا ابوالفضل العباس» در تاریخ 16 آبان ماه جاری از ساعت 13 تا 16:30 دقیقه به طور همزمان در محل ستاد مرکزی و ادارات خودگردان آبفای استان اصفهان برگزار شد.

در این مانور که با مشارکت یگان عملیات سپاه ناحیه امام صادق (ع) به اجرا درآمد آمادگی نیروی انسانی و حفاظت فیزیکی، واکنش سریع کارکنان، تجهیزات ایمنی ساختمان، مولدهای برق اضطراری، آمادگی کارکنان در امداد رسانی و کمک‌های اولیه، پیش بینی محل امن برای استقرار نیروها و هدایت ارباب رجوع به محل امن، تمرین و ارزیابی شد.

جانشین فرمانده پایگاه بسیج شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در خصوص نحوه اجرای این رزمایش گفت: در ابتدا همه نقاط هدف توسط واحد حراست شناسایی شد و با تشکیل تیم ها و سازماندهی نیروها، رزمایش در همه شهرستان ها، با هماهنگی سپاه به اجرا درآمد.

احمد نظری افزود: این رزمایش با سناریو و زمان بندی متفاوت در سه محور مقابله با نفوذ به اماکن، مقابله با سرقت از تاسیسات و مقابله با خرابکاری در داخل تاسیسات اجرا شد.

وی ادامه داد: در این رزمایش بررسی وضعیت پشتیبانی، تهیه امکانات لازم و همکاری نیروهای بسیجی با نیروهای حراست در موارد اضظراری به منظور بالا بردن سطح ایمنی از تأسیسات و اماکن مد نظر بود.

نظری خاطر نشان کرد: درخاتمه این رزمایش، نقاط آسیب پذیر اماکن و تأسیسات شناسایی و مورد ارزیابی قرار گرفت تا در زمینه بهبود و رفع آن برنامه‌ریزی های لازم صورت گیرد.

اصفهان -بهمن راعی

آیا این خبر مفید بود؟

مطالب مشابه