رفت و آمد عجیب رضا دهقانی پس از 4 هفته

منبع: طرفداری

36

1400/8/18

14:00


رفت و آمد عجیب رضا دهقانی پس از 4 هفته

هنوز کسی نمی داند رضا دهقانی چرا و چگونه به پرسپولیس آمد و چطور از پرسپولیس رفت

یکی از علامت سوال های بزرگ نقل و انتقالات این فصل پرسپولیس جدایی رضا دهقانی پس از 4 بازی است.

به گزارش طرفداری، در اولین روزهای نقل و انقالات وقتی باشگاه پرسپولیس نام اولین خرید خود را رضا دهقانی اعلام کرد، بسیاری از هواداران پرسپولیس تعجب کردند چرا بین این همه بازیکن در لیگ باشگاه به سراغ رضا دهقانی در پست شلوغ وینگر راست رفته است. پست پرترافیک پرسپولیس که بازیکنان زیادی مثل امید عالیشاه، سیامک نعمتی و احسان پهلوان حضور دارند.

اما وقتی باشگاه اعلام کرد این بازیکن با نظر یحیی به پرسپولیس آمده، هوادران و کارشناسان سکوت کرده و با احترام به نظر و درخواست فنی سرمربی تیم حرفی نزدند. در همان مقطع هم اعلام شد سرمربی تیم تاکید زیادی به جذب این بازیکن داشته است.

همین موضوع باعث شد این گمان ایجاد شود یحیی گل محمدی چیزی در رضا دهقانی دیده که کمتر کسی متوجه آن شده و باید در بازی های او شاهد این خصوصیت فنی باشیم اما باشروع لیگ نه تنها رضا دهقانی در ترکیب پرسپولیس هرگز به صورت ثابت به میدان نرفت بلکه در بازی با آلومینیوم هم که برای دقایقی در میدان حاضر شد، اتفاق خاصی را رقم نزد. عجیب تر این که روز قبل در کمال تعجب خبر جدایی اش از پرسپولیس اعلام شد تا این سوال و ابهام در ذهن ها ایجاد شود که این بازیکن اصلا چرا جذب شد و در ترافیک عجیب وینگرهای پرسپولیس یک سهمیه را پر کرد و اگر هم جذب شده، چرا به کار گرفته نشد و یحیی از او استفاده نکرد و عجیب ترین سوال این که اصلا چرا بعد از 4 هفته لیگ برتر رفت؟ 

به هر روی این سوال هایی است که فعلا پاسخی برای آن ها وجود ندارد.

مطالب مشابه