ماجرای پرده کشیدن بر سردر دانشگاه تهران چه بود؟

منبع: عصر ایران

52

1400/8/18

15:08


با پیگیری های خبرنگار ایسنا از مسئولین رده بالای دانشگاه آنها از نصب چنین پرده‌ای در ورودی دانشگاه اظهار بی اطلاعی کردند.

در پی انتشار اخباری در شبکه‌های مجازی مبنی بر نصب پرده‌ای سبز رنگ در مقابل سردر اصلی دانشگاه تهران، پیگیری های خبرنگار ایسنا نشان داد که این موضوع صحت ندارد.

به گزارش ایسنا، با انتشار عکس جمعی از فارغ التحصیلان بدون پوشش متعارف در مقابل سر در اصلی دانشگاه تهران و در مقابل اعتراض گروهی برای رعایت پوشش اسلامی در مقابل این سردر، اخباری در شبکه های اجتماعی و سایت های خبری منتشر شد مبنی بر این که مسئولان دانشگاه تهران با نصب پرده ای سبز رنگ در مقابل این درب اصلی و ورودی دانشگاه مانع از رفت و آمد و تصویربرداری از این مکان شده‌اند.

اما با پیگیری های خبرنگار ایسنا از مسئولین رده بالای دانشگاه آنها از نصب چنین پرده‌ای در ورودی دانشگاه اظهار بی اطلاعی کردند.

در این زمینه یکی از مسئولین دانشگاه به خبرنگار ایسنا گفت که طی چند روز اخیر هیچ پرده ای در مقابل سردر این دانشگاه نصب نشده است و عکس های منتشره در این زمینه یا قدیمی بوده و یا ممکن است به دلیل برقراری مجدد نماز جمعه دانشگاه تهران طی دو هفته گذشته طبق مرسوم این اقدام انجام شده باشد اما اینکه در چند روز اخیر پرده ای در این دانشگاه نصب شده باشد صحت ندارد.

مطالب مشابه