آغاز واکسیناسیون موتوری در آبادان

منبع: عصر ایران

61

1400/8/18

15:09


از روز گذشته واکسیناسیون موتوری آغاز شده و در روستاها نیز واکسیناسیون منزل به منزل شروع شده است.

فرماندار آبادان با بیان اینکه مرگ و میر ناشی از کرونا در آبادان به صفر رسیده است، از آغاز واکسیناسیون موتوری در آبادان خبر داد.

سید زین‌العابدین موسوی در نشست قرارگاه عملیاتی و نظارتی ستاد استانی مدیریت کرونا که امروز (۱۸ آبان‌ماه) در استانداری خوزستان برگزار شد، اظهر کرد: واکسیناسیون بالای ۵۰ ساله‌ها در آبادان به ۹۸ درصد رسیده و مرگ و میر ناشی از کرونا نیز کاملا صفر شده است. البته در روستاها، پوشش واکسیناسیون بالای ۵۰ ساله‌ها، ۶۹ درصد است.

به گزارش ایسنا، وی در خصوص دانش‌آموزان واکسینه شده، افزود: آمار دانش‌آموزان ۱۲ تا ۱۷ سال واکسینه شده ۵۶ درصد در شهر و ۵۵ درصد در روستاها است. از روز گذشته واکسیناسیون موتوری آغاز شده و در روستاها نیز واکسیناسیون منزل به منزل شروع شده است.

فرماندار آبادان بیان کرد: با سران عشایر و دیگر بزرگان به صورت مستمر جلساتی در خصوص همکاری در واکسیناسیون برگزار می‌کنیم و البته حضور بسیجیان نیز در ایستگاه‌های واکسیناسیون کمک‌کننده است. با توجه به اینکه خوشبختانه مرگ و میر ناشی از کرونا به صفر رسیده است، امیدواریم در ادامه با اقداماتی که انجام می‌شود به وضعیت آبی کرونا برسیم.

مطالب مشابه