شهردار تهران از کودک زباله گرد کتک خورده دلجویی کرد

منبع: رکنا

12

1400/8/18

15:51


شهردار تهران از کودک زباله گرد کتک خورده دلجویی کرد

به گزارش رکنا، در فیلمی که روز سه شنبه در شبکه اطلاع رسانی شهرداری تهران منتشر شد، علیرضا زاکانی در دفتر کار خود با کودک زباله گرد کتک خورده از ماموران شهرداری پایتخت ملاقات و دلجویی می کند.

در روزهای اخیر تصویری از صورت زخمی کودکِ زباله ‎گردی منتشر و عنوان شد که او از ماموران شهرداری تهران کتک خورده است.

در این فیلم می توان زاکانی را دید که در دیدار با ۲ نفر که یکی همان کودک کتک خورده و دیگری عموی وی است، ماجرا را از آنان جویا می شود که عموی کودک می گوید: چهار ماه قبل در حالی که داشتیم زباله ها را جمع می کردیم، ماموران شهرداری به سراغ این کودک ۱۲ ساله آمدند و وی را کتک زدند. تا من سر برسم، کودک از فرط ضربات وارد شده، روی زمین افتاده بود.

زاکانی در ادامه مدت زمان بستری بودن کودک را جویا می شود که عموی وی اعلام می کند: ۱۵ روز در بیمارستان بستری بود.

شهردار تهران ضمن تعجب از مدت زمان ۱۵ روزه بستری بودن کودک، از شناسایی شدن ماموران ضارب می پرسد که عموی کودک می گوید: خیر نتوانستیم پیگیری و شناسایی کنیم و کاری پیش نرفت.

زاکانی در ادامه این دیدار به کارشناس مسئول حاضر در جمع دستور می دهد که هر چه سریعتر باید مامور ضارب و خاطی شناسایی و با وی برخورد قاطع شود.

شهردار پایتخت ادامه می دهد: هم این کار باید جبران شود و هم اینکه اینگونه رفتارها موضوعی نیست که بتوان به سادگی از کنارش گذشت.

عموی کودک که هنوز نامی از وی منتشر نشده است، از شهردار تهران تشکر می کند و زاکانی نیز اعلام می کند: من آن موقع نبودم. ببخشید، تصویر کودک که منعکس شد خواستار پیگیری شدم؛ باید مشخص شود که چه کسی بوده که وجدان و انسانیت نداشته است؟

طی روزهای گذشته تصویر کودک زباله گرد کتک خورده ای در سطح شبکه های اجتماعی و فضای مجازی منتشر شده بود که خبر از کتک خوردن وی به دست ماموران شهرداری تهران می داد.

منبع: ایرنا

آیا این خبر مفید بود؟

مطالب مشابه