پرسپولیس چند بازیکن زیر 23 سال دیگر می تواند جذب کند؟

منبع: طرفداری

29

1400/8/18

16:17


پرسپولیس چند بازیکن زیر 23 سال دیگر می تواند جذب کند؟

پرسپولیس امیدوار است بتواند در لیست زیر 23 سال بازیکنان جدیدی را به لیست خود اضافه کند

با توجه به پایان فرصت نقل و انتقالات و وضعیت پرسپولیس در یارگیری این امید وجود دارد سرخ ها بتوانند بازیکنان بیشتری را در لیست زیر 23 سال خود جذب کنند.

به گزارش طرفداری، نگاهی به لیست بازیکنان زیر 23 سال باشگاه پرسپولیس نشان می دهد مهدی عبدی، علی شجاعی و مهدی مهدی‌خانی سه بازیکن زیر 25 سال پرسپولیس در لیگ بیست و یکم هستند و نام احسان حسینی که به طور قرضی پدیده شده، با توجه به قوانین سازمان لیگ در لیست بازیکنان پرسپولیس باقی مانده است.

از سوی دیگر یوسفی، شریفی، جودکی، عمری، هنانوف و صفروف نیز شش بازیکن زیر 23 سال پرسپولیس هستند. بنابراین و با توجه به این نفرات همچنان سه جای خالی در لیست زیر 23 سال پرسپولیس باقی  خواهد ماند.

یوسفی و شریفی از تیم فصل گذشته در پرسپولیس مانده‌اند، عمری و جودکی از امیدها به تیم اصلی اضافه‌ شده‌اند و هنانوف و صفروف دو بازیکن تاجیک سرخ‌ها با باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی این تیم با سهمیه آزاد فیفا به لیست سرخ‌ها اضافه خواهند شد.

حال باید دید با توجه به این که پرسپولیس سه جای خالی در لیست دارد گل محمدی بازیکنی را در این رده سنی زیر نظر دارد یا نه. سرخ پوشان می توانند بازیکنان آزادی که زیر 23 سال هستند را به خدمت بگیرند.

مطالب مشابه